7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Gra o tron" (Fot. HBO)

Oglądalność 7. sezonu "Gry o tron" w Polsce. Mark Duplass w obsadzie 2. sezonu "Goliatha". "Simpsonowie" zwolnili kompozytora po 27 latach. A oprócz tego "Jane the Virgin", "Modern Family" i nie tylko.

1. Oglądalność 7. sezonu "Gry o tron" w Polsce. Wirtualne Media donoszą, że średnia widownia premierowych odcinków 7. sezonu "Gry o tron" wyniosła w Polsce 159 tys. widzów. 80-minutowy finał miał 242 tys. oglądających. Te liczby to oglądalność serialu w poniedziałki o godz. 20:10, bez powtórek. Dane z 3:00 rano nie są udostępniane w ogóle, podobnie jak dane z HBO GO. Wirtualne Media twierdzą, że w najlepszym momencie chwilowy zasięg skumulowany zarówno premier, jak i powtórek 7. sezonu "Gry o tron" wyniósł 1,2 mln widzów.

2. Nowe twarze w obsadzie "Grown-ish". Francia Raisa i Jordan Buhat dostali stałe role studentów w "Grown-ish", spin-offie "Black-ish". Z kolei w rolach powracających będzie pojawiać się śpiewający duet Chloe x Halle.

3. Mark Duplass w obsadzie 2. sezonu "Goliatha". Mark Duplass dołączył do stałej obsady serialu "Goliath" Amazona. Zagra developera z Los Angeles, który chce odmienić miasto.

4. Robin Givens w obsadzie "Once Upon a Time". Robin Givens pojawi się w "Once Upon a Time" jako matka Tiany.

5. "Simpsonowie" zwolnili kompozytora po 27 latach. Alf Clausen został wyrzucony z ekipy "Simpsonów" po 27 latach (tworzył muzykę do serialu od 2. sezonu). Jak powiedział w rozmowie z Variety, zadzwonił do niego producent Richard Sakai i powiedział, że serial teraz szuka "innego rodzaju muzyki". Możliwe, że chodziło po prostu o cięcie kosztów - wszystkie utwory Clausena grała 35-osobowa orkiestra.

6. Plakat "Jane the Virgin" na 4. sezon. Serial wraca 13 października.

janethevirgin01

7. Plakat "Modern Family" na 9. sezon. Start 27 września.

modern-family-s9

REKLAMA