Jak obalić rewolucję? Mamy pełen zwiastun 3. sezonu "Mr. Robot"

"Mr. Robot" (Fot. USA Network)

0

Globalna katastrofa jest o krok, a jedyny człowiek, który może ja powstrzymać, jest zarazem jej głównym prowodyrem. Zobaczcie, jak Elliot toczy walkę z samym sobą w zwiastunie 3. sezonu "Mr. Robot".

"Rewolucja nie wygaśnie bez walki" - oznajmia zapowiedź nowej odsłony serialu Sama Esmaila, sygnalizując bardzo trudne czasy dla Elliota, który zaczyna pojmować coraz więcej z tego, co się wokół niego dzieje. Dramatyczne zakończenie poprzedniego sezonu było dopiero początkiem kłopotów i zwiastunem otwartego konfliktu pomiędzy dwoma osobowościami bohatera. Od tego, która z nich wygra, może zależeć los milionów ludzi.

Na razie jednak skupmy się na Elliocie, który i bez światowego kryzysu na głowie ma już dość problemów. Pan Robot ewidentnie przeszedł do ofensywy, a to oznacza, że zagrożeni są wszyscy, którzy chcą się przeciwstawić jemu i Dark Army. Choćby Darlene, która obawia się o swoje bezpieczeństwo, czy będąca na właściwym tropie agentka DiPierro. A co z Tyrellem i Angelą? Czy są w pełni świadomi skali intrygi, w jakiej biorą udział? A może to właśnie ich ma na myśli Whiterose, mówiąc o marionetkach, które łatwo kontrolować? Pewne jest tyle, że chaos w nowym sezonie tylko się pogłębi - ludzie koczujący na ulicach i uzbrojeni żołnierze w metrze zdecydowanie nie są sygnałami panującego ładu i porządku.

"Jeśli nic nie zrobimy, nie będzie odwrotu" - zapowiada złowieszczo Elliot, a nam pozostaje czekać, żeby dowiedzieć się, co dokładnie ma na myśli. Jakieś odpowiedzi powinniśmy poznać już 11 października, gdy 3. sezon zadebiutuje w USA Network. Póki co obejrzyjcie promujący go zwiastun i plakaty z głównymi bohaterami.

mrrobot1

mrrobot2

mrrobot3

mrrobot4

mrrobot5