8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Detektyw" (Fot. HBO)

"Detektyw" oficjalnie powraca z 3. sezonem. Reboot "Starsky'ego & Hutcha" na Amazonie. Nowy teaser serialu "Mindhunter". A oprócz tego "Will & Grace", "Superstore", "Zabójcza broń" i nie tylko.

1. "Detektyw" powraca z 3. sezonem. HBO oficjalnie zamówiło 3. sezon "Detektywa". Scenariusz pisze Nic Pizzolatto z niewielką pomocą Davida Milcha ("Deadwood"), reżyserować będzie Jeremy Saulnier ("The Green Room") do spółki z debiutującym za kamerą Pizzolatto. W tej chwili napisanych jest już 5 odcinków, nie wiadomo, ile będzie liczyć całość. Mahershala Ali zagra główną rolę, detektywa Wayne'a Haysa z Northwest Arkansas. Serial niejako wróci do korzeni, bo zobaczymy w nim makabryczną zbrodnię w sercu Krainy Ozark i tajemnicę, która pogłębia się na przestrzeni dekad. Akcja obejmie trzy różne okresy, podobnie jak w 1. sezonie.

2. Nowy "Starsky & Hutch" na Amazonie. Amazon kupił reboot serialu "Starsky & Hutch", o którego powstawaniu pisaliśmy w sierpniu. Stworzą go Brian i Mark Gunn, czyli brat i kuzyn twórcy oryginału, Jamesa Gunna.

3. Lynn Collins w "Zabójczej broni". Znana z "Czystej krwi" Lynn Collins dostała rolę powracającą w 2. sezonie produkcji FOX-a. Zobaczymy ją w roli dawnej koleżanki Riggsa z Teksasu. Oboje znają się od dziecka, a teraz spotkają się w Kalifornii.

4. Kyle Bornheimer w nowym sezonie "Will & Grace". Znany ostatnio z "Casual" aktor pojawi się w "Will & Grace" gościnnie jako ochroniarz. Serial wraca 28 września, a tymczasem mamy nową zapowiedź.

5. Nowy teaser serialu "Mindhunter". Start 13 października.

6. AJ Michalka już nie będzie w stałej obsadzie "Goldbergów". Serialowa Lainey wyjeżdża na studia, co oznacza, że grająca ją aktorka opuszcza stałą obsadę. Ale może jeszcze wrócić gościnnie.

7. Susan Park dołącza do obsady serialu "Snowpiercer". Znana z "Wicedyrektorów" aktorka dostała stałą rolę szefowej kuchni w najlepszej restauracji w elitarnej części pociągu.

8. Plakat 3. sezonu "Superstore". Serial wraca 28 września.

superstore056

REKLAMA