Tim Roth kontra Christina Hendricks. "Gwiazda szeryfa" - zwiastun nowego serialu kryminalnego

"Gwiazda szeryfa" (Fot. Sky Atlantic)

Brytyjscy policjanci z mrokiem wypisanym na twarzy dotarli już nawet do kanadyjskich Gór Skalistych. Zobaczcie zwiastun "Gwiazdy szeryfa" - nowego kryminału Sky Atlantic, który w Polsce będzie w HBO.

"Gwiazda szeryfa" (w oryginale "Tin Star") to nowy serial kryminalny brytyjskiej stacji Sky Atlantic, który na Wyspach zadebiutuje 7 września, a w polskim HBO 9 września. Poznamy w nim historię Jima Wortha (Tim Roth), byłego brytyjskiego detektywa, który zamieszkuje wraz z rodziną w Górach Skalistych, po kanadyjskiej stronie, i przyjmuje pracę lokalnego szefa policji w małym miasteczku o nazwie Little Big Bear.

Kłopoty przynosi gigantyczna rafineria, która powstaje w okolicy, i jej szefowa, Elizabeth Bradshaw (Christina Hendricks). Wraz z otwarciem rafinerii w miasteczku pojawiają się przyjezdni robotnicy, a wraz z nimi przestępczość. Kiedy Jim wchodzi do akcji, kończy się to tragicznie dla niego i jego rodziny.

Oprócz grającego główne role duetu w serialu pojawią się Christopher Heyerdahl, Genevieve O’Reilly, Abigail Lawrie, Oliver Coopersmith, Stephen Walters, Ian Puleston-Davies, Roark Critchlow, Sarah Podemski i Kevin Hanchard. Na datę premiery w zwiastunie nie zwracajcie uwagi - to kolejna produkcja, którą w Europie będziemy oglądać przed Amerykanami.

tin-star02

tin-star03

Tin Star

tin-star05

REKLAMA