8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Dark Matter" (Fot. SyFy)

"Dark Matter" skasowane. "Killjoys" z zamówieniem na dwa finałowe sezony. Serial muzyczny Damiena Chazelle'a na Netfliksie. A oprócz tego "The Mindy Project", "American Horror Story" i nie tylko.

1. "Dark Matter" skasowane. Telewizja SyFy skasowała "Dark Matter" po trzech sezonach i 39 odcinkach. Twórca serialu Joseph Mallozzi napisał na blogu, że jest bardzo rozczarowany takim stanem rzeczy i że zarówno fani, jak i ekipa serialu zasługiwali na coś lepszego.

2. Będą jeszcze dwa sezony "Killjoys". SyFy zamówiło dwa finałowe sezony "Killjoys", po 10 odcinków każdy. 4. sezon zobaczymy w 2018 roku, a 5. sezon w 2019.

3. Serial muzyczny Damiena Chazelle'a na Netfliksie. Netflix kupił projekt "The Eddy" autorstwa reżysera "La La Land". To 8-odcinkowy dramat muzyczny, którego akcja osadzona jest we współczesnym Paryżu. Fabuła serialu kręci się wokół pewnego klubu, jego właściciela i grającego w nim zespołu. Dialogi będą po francusku, angielsku i arabsku. Scenariusz pisze Jack Thorne ("Skins", "Shameless"), muzykę - Glen Ballard, a zdjęcia powstaną we Francji. Producentem wykonawczym, obok samego Chazella'a, jest Alan Poul ("Sześć stóp pod ziemią"). Chazelle wyreżyseruje dwa odcinki.

4. Monica Barbaro w "Chicago P.D.". Aktorka pojawi się w 4. odcinku 5. sezonu, powtarzając swoją rolę z "Chicago Justice".

5. Brenton Thwaites w obsadzie "Titans". Znany z "Piratów z Karaibów" Brenton Thwaites pojawi się w nowym serialu DC jako Dick Grayson (czyli Robin).

6. Nowy zwiastun "The Mindy Project". Przed nami 6. sezon "The Mindy Project", który będzie już finałowy.

7. Nowy zwiastun "Legends of Tomorrow". 3. sezon startuje 10 października.

8. Nowe zapowiedzi "American Horror Story: Kult". W najnowszej powraca klaun Twisty.

REKLAMA