6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Stranger Things" (Fot. Netflix)

0

J.K. Simmons w teaserze nowego serialu "Counterpart". Michael Cerveris dołącza do obsady "Gotham". Powstaje serialowa wersja filmu "Jumper". A oprócz tego "This Is Us", "Stranger Things" i nie tylko.

1. Michael Cerveris dołącza do obsady "Gotham". Znany z "Fringe" aktor pojawi się w 4. sezonie "Gotham" jako komiksowy łotr Professor Pyg.

2. Nowy zwiastun "The Alienist". W serialu, opowiadającym o polowaniu na seryjnego mordercę w Nowym Jorku z końcówki XIX-wieku, występują Luke Evans, Daniel Bruhl i Dakota Fanning. Premiera w przyszłym roku.

3. Teaser "Counterpart", nowego serialu scifi telewizji Starz. "Counterpart" to produkcja science fiction, która zadebiutuje na początku 2018 roku w telewizji Starz. Oscarowy aktor J.K. Simmons gra podwójną rolę: pracownika agencji wywiadowczej Narodów Zjednoczonych w Berlinie i jego odpowiednik w drugim wymiarze.

4. Powstaje serialowa wersja filmu "Jumper". Studio Canal, New Regency i Lionsgate tworzą telewizyjną adaptację filmu science fiction "Jumper" z 2008 roku.

5. Wideo z planu "This Is Us". Mandy Moore i jej serialowe dzieciaki - Mackenzie Hancsicsak, Lonnie Chavis i Parker Bates - obchodzili kilka dni temu urodziny Wielkiej Trójki oraz ich taty, Jacka. Dzieciaki dostały zadanie: odtworzyć urodzinową muffinkę, którą Rebecca zrobiła Jackowi w pilocie. Oto, co wyszło:

6. Nowy plakat "Stranger Things" w stylu retro. Serial wraca 27 października z 2. sezonem, a plakatami nawiązującymi do starych filmów Netflix zachęca do przypominania sobie 1. sezonu. Tutaj mamy film "Podpalaczka" z 1984 roku.