8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Chance" (Fot. Hulu)

"Z: The Beginning of Everything" i "Class" skasowane. Zapowiedzi nowych sezonów "Chance" oraz "Lady Dynamite". Don Cheadle w nowej komedii Showtime. A poza tym "Goliath", "Will & Grace" i "You're the Worst".

1. "Z: The Beginning of Everything" skasowane. Serial o Zeldzie Fitzgerald z Christiną Ricci w roli głównej miał już zamówienie na 2. sezon, ale zostało ono cofnięte. The Hollywood Reporter podaje, że decyzja jest związana z redukcją środków na oryginalne produkcje przez Amazon w 2018 roku.

2. "Class" już nie powróci. Młodzieżowy spin-off "Doktora Who" został oficjalnie skasowany przez BBC mimo dość ciepłego przyjęcia. Damian Kavanagh z BBC3 wyjaśnił w rozmowie z Radio Times, że serial nie do końca pasuje do profilu stacji.

3. Zapowiedź 2. sezonu "Chance". Hugh Laurie powróci jako Eldon Chance 11 października.

4. "Goliath" znów zmienia showrunnera. Lawrence Trilling ("Parenthood") został nowym shorunnerem 2. sezonu serialu, zmieniając na stanowisku Clyde'a Phillipsa. Ten zastąpił wcześniej Davida E. Kelleya, ale efekt jego pracy nie przypadł do gustu gwieździe produkcji, Billy'emu Bobowi Thorntonowi.

5. Showtime zamawia pilota nowej komedii. Don Cheadle ("House of Lies") i Andrew Rannells ("Girls") zagrają w "Ball Street", komedii opowiadającej o giełdowym czarnym poniedziałku z 1987 roku. Twórcami są David Caspe ("Happy Endings") i Jordan Cahan ("Marry Me"), a pilotowy odcinek wyreżyserują Seth Rogen i Evan Goldberg ("Preacher").

6. 2. sezon "Lady Dynamite" z datą premiery. Szalony serial Netfliksa powróci 10 listopada. Mamy już pierwszy teaser, z którego dowiecie się, jak serwisy streamingowe zamawiają swoje nowe seriale.

7. Robin Riker gościnnie w "You're the Worst". Aktorka znana z ról w "General Hospital" oraz "Modzie na sukces" pojawi się w dwóch odcinkach 4. sezonu jako Fay Cottumaccio, matka Lindsay i Becci.

8. Bobby Cannavale wróci do "Willa & Grace". Aktor znów wcieli się w Vince'a D'Angelo, byłego chłopaka Willa, co potwierdziła na swoim Instagramie Debra Messing. Nie wiadomo jednak, co dokładnie czeka bohatera, skoro wydarzenia ze starego finału serialu zostaną zignorowane.

REKLAMA