6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

0

Kolejna aktorka opuszcza "Chirurgów". Cher ma się pojawić w "American Horror Story". "Once Upon a Time" przedstawia księżniczkę Tianę. A oprócz tego "Lucyfer", "Fear the Walking Dead" i nie tylko.

1. Tessa Ferrer nie wróci w 14. sezonie "Chirurgów". Tessa Ferrer (czyli serialowa Leah Murphy), która w 13. sezonie wróciła do "Chirurgów", nie pojawi się jesienią na ekranie. Informacji nie potwierdza na razie ABC, ale TVLine nieoficjalnie pisze, że nie ma planów przywrócenia postaci Tessy do serialu.

2. Troy vs Clarkowie w sneak peeku z powrotu "Fear the Walking Dead". Serial wraca 11 września, a tutaj znajdziecie mnóstwo zdjęć z nowych odcinków.

3. Cher ma się pojawić w "American Horror Story". Informacja jest nieoficjalna, ale serwis Uproxx zebrał mnóstwo dowodów na to, że w 7. sezonie "American Horror Story" zobaczymy Cher. Serialowi aktorzy wrzucali na Instagram zdjęcia z wokalistką, a i ona sama na Twitterze chwaliła się, że robi projekt-niespodziankę.

4. Nowe zdjęcie z brytyjskiego serialu "McMafia". "McMafia" to nowy serial BBC, w którym James Norton gra syna rosyjskiej mafii, wychowanego w Wielkiej Brytanii. Tak wygląda obsada na nowym zdjęciu.

mcmafia0456

5. Tiana na pierwszym zdjęciu z "Once Upon a Time". Mekia Cox pojawi się jako Tiana w 3. odcinku nowego sezonu. Jak pisze TVLine, to będzie księżniczka, która ma misję (przywrócić wolność swoim ludziom) i wrogów.

once-upon-a-time-season-7-tiana

6. Tom Welling na zdjęciach z "Lucyfera". Tom Welling powraca do telewizji, aby zagrać porucznika policji, który ma ochotę na romans z Decker (Lauren German), ku niezadowoleniu Lucyfera. Zdjęcia zawdzięczamy serwisowi "Entertainment Weekly".

Lucifer ep.301B

Lucifer ep.301B