Co się wydarzyło po cliffhangerze z oświadczynami? Zapowiedź 11. sezonu "The Big Bang Theory"

"The Big Bang Theory" (Fot. CBS)

0

Przed nami już 11. sezon "The Big Bang Theory", co oznacza, że czas pożenić kolejnych bohaterów. Krótki zwiastun pokazuje, co się działo zaraz po cliffhangerze.

Związek Amy i Sheldona bawił nas przez lata, z sezonu na sezon wchodząc na coraz to nowe poziomy emocjonalnego zaangażowania (i tylko czasem trochę się cofając, bo wiecie, Sheldon). W finale 10. sezonu, po tym jak para została na jakiś czas rozdzielona (ona wyjechała do Princeton, a jego próbowała poderwać seksowna naukowiec grana przez Riki Lindhome), Sheldon w końcu pobiegł do swojej dziewczyny, by przed nią uklęknąć i wypowiedzieć pytanie, o które byśmy go nigdy nie podejrzewali: "Wyjdziesz za mnie?".

Co się wydarzyło tuż po tym, możecie zobaczyć w pierwszej zapowiedzi 11. sezonu "The Big Bang Theory". Oczywiście nie było ani normalnie, ani najbardziej romantycznie na świecie, bo Sheldonowi zadzwonił telefon i uznał on, że nie może być niegrzeczny... w stosunku do tego, kto akurat dzwoni, czyli Leonarda.

Amy oświadczyny pewnie i tak przyjmie, więc jeśli wszystko dobrze pójdzie, to w nowym sezonie - który startuje 25 września - możemy spodziewać się kolejnego ślubu.