Nadchodzi nowa "Gomorra". Zwiastun serialu "Suburra" - włoskiej nowości Netfliksa

"Suburra" (Fot. Netflix)

0

Kościół, polityka i mafia spotkają się we nowym serialu Netfliksa. Zobaczcie, jak trójka żądnych żądnych władzy i pieniędzy facetów walczy o wpływy w Rzymie.

Włoska "Suburra" to nowa produkcja Netfliksa, która, podobnie jak słynna poprzedniczka, "Gomorra", oparta będzie na książce i filmie. Netfliksowy serial będzie prequelem filmu z 2015 roku i zarazem powieści, której autorami są Carlo Bonini i Giancarlo De Cataldo.

Osadzona w Rzymie serialowa "Suburra" to thriller kryminalny, który pokaże, jak ścierają się ze sobą Kościół, państwo, przestępczość zorganizowana, lokalne gangi i deweloperzy nieruchomości, pozwalając zanikać granicom pomiędzy tym, co legalne i nielegalne. W sercu całej historia znajdzie się trójka młodych mężczyzn, którzy, mimo że różni ich pochodzenie, ambicje i pasje, sprzymierzą się, aby spełnić swoje najgłębsze pragnienia. Ich historia rozegra się na przestrzeni 20 dni, na kilka lat przed wydarzeniami z filmu i książki.

W rolach głównych występują Claudia Gerini, Alessandro Borghi, Filippo Nigro, Francesco Acquaroli, Giacomo Ferrara i Eduardo Valdarini. Reżyseruje Michele Placido. Netflix zamówił 10 odcinków "Suburry", a ich zaplanowana jest na 6 października.