5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Black Mirror" (Fot. Netflix)

Twórcy "Black Mirror" o tym, czy możemy liczyć na sequel "San Junipero". "Marvel's Inhumans" słabo sobie radzi w kinach. Aktorzy opowiadają o nowych odcinkach "Fear the Walking Dead". A oprócz tego "Kroniki Shannary" i nie tylko.

1. Twórcy "Black Mirror" o tym, czy możemy liczyć na sequel "San Junipero". Charlie Brooker i Annabel Jones powiedzieli w rozmowie z The Hollywood Reporter, że nie zobaczymy już Kelly i Yorkie, nie poznamy też ciągu dalszego ich historii. Ale możemy liczyć na Easter eggs związane z "San Junipero" w kolejnych odcinkach "Black Mirror".

2. "Marvel's Inhumans" słabo sobie radzi w kinach. Początkowe prognozy mówiły, że serial zarobi w USA podczas weekendu otwarcia zaledwie 2 mln dolarów, ostatecznie obniżono to do 1,39 mln po fatalnym piątku.

3. Materiał zza kulis "Fear the Walking Dead". Aktorzy zapowiadają więcej akcji, więcej krwi i więcej strachu w nowych odcinkach "Fear the Walking Dead". Serial wraca 11 września.

4. Plakat 2. sezonu "Kronik Shannary". Serial wraca 11 października.

shannara-2

5. Michelle Hurd na zdjęciu z "Lethal Weapon". Michelle Hurd wcieli się w nową szefową głównych bohaterów serialu. TVLine prezentuje pierwsze zdjęcie.

lethal-weapon02

REKLAMA