7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Veep" (Fot. HBO)

"Veep" zakończy się po 7. sezonie. Antonio Banderas w 2. sezonie "Geniusza". Ryan Murphy tworzy serial dla Netfliksa. A oprócz tego "Blood Drive", "The Mindy Project" i nie tylko.

1. "Veep" zakończy się po 7. sezonie. The Hollywood Reporter podaje, że przed nami jeszcze tylko jeden sezon "Veepa". Serial zakończy się w 2018 roku, po siedmiu sezonach. Decyzję wspólnie podjęli grająca główną rolę Julia Louis-Dreyfus i showrunner David Mandel, którzy stwierdzili, że nie chcą, aby serial zaczął się powtarzać.

2. "Blood Drive" skasowane. Twórca "Blood Drive" James Roland ogłosił, że to już koniec serialu. Telewizja SyFy skasowała go po jednym sezonie.

3. Antonio Banderas w 2. sezonie "Geniusza". "Geniusz" powróci w przyszłym roku z 2. sezonem, a główną rolę, Pabla Picassa, zagra Antonio Banderas.

4. Ryan Murphy stworzy serialowy prequel "Lotu nad kukułczym gniazdem". Netflix zamówił dwa sezony (łącznie 18 odcinków) serialu "Ratched", który będzie prequelem "Lotu nad kukułczym gniazdem". Akcja będzie osadzona w 1947 roku, a główną bohaterką będzie młoda siostra Ratched, w którą wcieli się Sarah Paulson. Scenariusz napisze Evan Romansky, a Ryan Murphy wyreżyseruje pierwszy odcinek. Wśród producentów serialu znajduje się także Michael Douglas.

5. "Upadek królestwa" powraca do Canal+. 2. sezon brytyjskiego serialu "Upadek królestwa" startuje w czwartek, 7 września, o godz. 21:00 w Canal+. Z tej okazji zapraszamy Was na krótki przegląd brytyjskich produkcji historycznych i kostiumowych.

6. Lady Gaga w teaserze netfliksowego dokumentu. Dokument zatytułowany "Gaga: Five Foot Two", który pokaże nam codzienne życie artystki, pojawi się na Netfliksie 22 września.

7. Mindy i Danny na zdjęciu z finałowego sezonu. Chris Messina pojawi się w kilku odcinkach 6. sezonu "The Mindy Project". Serial wraca 12 września.

Annoying each other again.

Post udostępniony przez Mindy Kaling (@mindykaling)

REKLAMA