6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Transparent" (Fot. Amazon)

0

Zmiana shorunnerki w "Transparent". Możliwy spin-off "The Missing". 2. sezon "Haters Back Off" z datą premiery. A poza tym "The Gifted", The Last Man on Earth" i nie tylko.

1. "Transparent" będzie miał nową showrunnerkę. Jill Gordon ("Heartbeat") poprowadzi produkcję serialu Amazona w 5. sezonie, przejmując codzienne obowiązki po Jill Soloway. Twórczyni "Transparent" będzie nadal scenarzystką, reżyserką i producentką, ale chce się w większym stopniu skupić na swoich innych projektach.

2. Garret Dillahunt czarnym charakterem w "The Gifted". Aktor znany z "The Mindy Project" i "Hand of God" zagra w komiksowym serialu FOX-a postać Rodericka Campbella. Będzie to wątpliwy moralnie badacz mutantów pracujący dla firmy Sentinel Services.

3. Twórcy "The Missing" rozmawiają o spin-offie. Harry i Jack Williamsowie nie chcą robić 3. sezonu "The Missing", ale chętnie wróciliby do postaci Juliena Baptiste'a. Portal Radio Times podaje, że rozmowy z BBC na temat spin-offu, w którym do roli francuskiego detektywa miałby powrócić Tchéky Karyo, już się rozpoczęły.

4. "Haters Back Off" wraca 20 października. 2. sezon serialu pojawi się w Netfliksie w przyszłym miesiącu, o czym Miranda Sings poinformowała w swoim stylu.

5. "Damnation" z datą premiery. Jesienna nowość USA Network, która opowie historię bratobójczej walki w czasach Wielkiego Kryzysu, zadebiutuje 7 listopada.

6. Bohaterowie "The Last Man on Earth" na zdjęciach z premiery 4. sezonu. Uciekając przed nuklearną zagładą, grupa, do której dołączyła Pamela grana przez Kristen Wiig, uda się w podróż do Meksyku. Więcej zdjęć znajdziecie tutaj.

lastman2

lastman1