8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Stranger Things" (Fot. Netflix)

"I'm Dying Up Here" z zamówieniem na 2. sezon. Netflix zamawia szwedzki serial od scenarzystki "Mostu nad Sundem". Wiemy, kto zagra syna Darlene i Davida w "Roseanne". A oprócz tego "Stranger Things", "Arrow" i nie tylko.

1. "I'm Dying Up Here" z zamówieniem na 2. sezon. Serial telewizji Showtime dostał zamówienie na 10-odcinkowy sezon, który zobaczymy w przyszłym roku.

2. Wiemy, kto zagra syna Darlene i Davida w "Roseanne". 8-letni Ames McNamara dostał rolę Marka, młodszego syna Darlene i Davida. Para ma już razem córkę z 9. sezonu, która teraz powinna mieć 14 lat (poszukiwania aktorki wciąż trwają). Wszystko wskazuje na to, że serial zignoruje wydarzenia z finału i David i Darlene będą razem.

3. Meegan Warner w 7. sezonie "Once Upon a Time". Znana z "Turn" Meegan Warner pojawi się gościnnie jako nowa wersja Roszpunki, uwięziona w wieży przez magiczne zaklęcie.

4. Liam Hall pojawi się w "Arrow". Znany z "Lucyfera" Liam Hall wcieli się w Joego, syna Slade'a Wilsona.

5. Nowy zwiastun 2. sezonu "The Girlfriend Experience". Serial wraca 5 listopada, z nową obsadą i nowymi bohaterami.

6. Alan Ritchson dołącza do obsady "Titans". Znany z "Blood Drive" aktor zagra Hanka Halla, czyli Hawka.

7. Netflix zamawia szwedzki serial. Pierwszy szwedzki serial Netfliksa nosi tytuł "Quicksand" i jest oparty na książce Malin Persson Giolito opowiadającej o strzelaninie w szkole na najbogatszym przedmieściu Sztokholmu. Produkcją kierować będzie Camilla Ahlgren ("Most nad Sundem").

8. Nowy plakat "Stranger Things". Plakat z tego tygodnia nawiązuje do filmu "Martwe zło".

REKLAMA