8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Last Tycoon" (Fot. Amazon)

Rozdano Creative Arts Emmy Awards. Amazon kasuje "The Last Tycoon" i zmienia strategię co do seriali. Islandzki serial kryminalny "Więźniowie" dziś wieczorem w Ale kino+. A oprócz tego "Designated Survivor", "Skorpion" i nie tylko.

1. Rozdano Creative Arts Emmy Awards. Pełna lista zwycięzców tutaj, znajdują się na niej m.in. "Carpool Karaoke", "Leah Remini: Scientology and the Aftermath", "13th", "Planet Earth II", "O.J.: Made in America" i Meryl Streep za narrację do "Five Came Back".

2. "The Last Tycoon" skasowany. Amazon skasował kolejny serial po jednym sezonie. "The Last Tycoon" już nie wróci, podobnie jak "Z: The Beginning of Everything".

3. Amazon zmienia strategię co do seriali. To nie przypadek, że w tym tygodniu Amazon pozbył się aż dwóch swoich seriali. Platforma zmienia strategię, tak by stworzyć kolejną "Grę o tron". Miejsce niszowych komedii w stylu indie stopniowo zajmą "wielkie seriale, które mogą zrobić wielką różnicę na całym świecie" - jak powiedział Roy Price z Amazona w rozmowie z Variety. Na liście nowych projektów znajduje się m.in. serial kostiumowy "Tong Wars", którego twórcami są Paul Attanasio i Wong Kar-wai, oraz komedia z Fredem Armisenem i Mayą Rudolph w rolach głównych.

4. Bonnie Bedelia w 2. sezonie "Designated Survivor". Znana z "Parenthood" aktorka pojawi się w roli teściowej prezydenta Toma Kirkmana (Kiefer Sutherland).

5. Tina Majorino w 4. sezonie "Skorpiona". Znana z "Weroniki Mars" aktorka zagra chemiczkę, która zostanie nową sąsiadką ekipy głównych bohaterów.

6. Reboot "The Greatest American Hero" w ABC. Serial z lat 80. powróci do telewizji, tyle że zamiast tytułowego bohatera będzie bohaterka - Amerykanka hinduskiego pochodzenia, która lubi tequilę i karaoke i nie do końca wie, co zrobić z nowo nabytymi supermocami.

7. Serial kryminalny "Więźniowie" dziś wieczorem w Ale kino+. 10 września o godz. 20:10 startuje islandzki serial "Więźniowie" (w oryginale "Fangar"), który spodoba się fanom "W pułapce" i nie tylko. To kryminał, który dotyka także problematyki społeczeństwa zdominowanego przez mężczyzn. Główną bohaterką jest Linda (Thora Bjorg Helga), skrywająca mroczną tajemnicę rodzinną dziewczyna, która trafia do więzienia, oskarżona o brutalny atak na własnego ojca.

8. "Fear the Walking Dead" powraca dziś w nocy. W nocy z niedzieli na poniedziałek o godz. 3:00, a następnie w poniedziałek o 21:00, możecie obejrzeć w AMC Polska premierę sezonu 3B "Fear the Walking Dead". Telewizja pokaże od razu dwa nowe odcinki.

REKLAMA