Wszystko jest super! Zapowiedź i mnóstwo zdjęć z 2. sezonu "The Good Place"

"The Good Place" (Fot. NBC)

"The Good Place" powraca i teraz będzie dostępne także na polskim Netfliksie. Zobaczcie, jak prezentuje się diaboliczny 2. sezon w nowym zwiastunie i na zdjęciach.

"The Good Place" - nowy sitcom Michaela Schura, twórcy "Parks and Recreation" - zaskoczyło nas okrutnym twistem w finale 1. sezonu. A teraz zobaczymy, czy istnieje życie po twiście. Po tym jak Michael (Ted Danson) wyczyścił pamięć Eleanor (Kristen Bell), Chidiego (William Jackson Harper), Tahani (Jameela Jamil) i Jasona (Manny Jacinto), cała czwórka zaczyna od zera w "Dobrym Miejscu", o którym już wiemy, że wcale nie jest dobre.

Tyle że szatański plan człowieka, którego nie podejrzewaliśmy o bycie demonem, bardzo szybko zostanie pokrzyżowany dzięki kartce, napisanej przez Eleanor do samej siebie. Ona i Chidi bardzo szybko znów się spotkają i rozplątywanie planów Michaela zacznie się od nowa. Michael Schur mówi, żeby zwrócić uwagę na ciuchy Eleanor, które różnią się od poprzednich, co może być drobną wskazówką dotyczącą dalszej fabuły.

W 2. sezonie nie zabraknie klaunów, których wszyscy nienawidzili już poprzednio, Janet (D’Arcy Carden) znów się przydarzy niechciany reboot, a poza tym pojawi się fontanna z chowderem (zupą z owoców morza). Pomysł wziął się od gagu z 1. sezonu, kiedy to diabełek Trevor (Adam Scott) ogłosił, że w pociągu serwowany jest tylko taki przysmak, w temperaturze pokojowej. Teraz będziemy mieli całą fontannę.

Serial wraca 20 września w USA, a dzień później pojawi się na polskim Netfliksie (cały 1. sezon i nowy odcinek). Premiera 2. sezonu nosi tytuł "Everything Is Great!".

The Good Place - Season 2

The Good Place - Season 2

The Good Place - Season 2

The Good Place - Season 2

The Good Place - Season 2

The Good Place - Season 2

The Good Place - Season 2

thegoodplace08

thegoodplace09

thegoodplace10

thegoodplace11

REKLAMA