6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Wikingowie" (Fot. History)

"Wikingowie" z zamówieniem na 6. sezon. Jane Lynch i Andrew Rannells w obsadzie "Will & Grace". "Last Week Tonight" będzie emitowany co najmniej do 2020 roku. A oprócz tego "The Deuce", "Chirurdzy" i nie tylko.

1. "Wikingowie" z zamówieniem na 6. sezon. Telewizja History zamówiła już 6. sezon "Wikingów", składający się z 20 odcinków. Zdjęcia ruszą jesienią w Irlandii, a jeden z nowych odcinków wyreżyseruje Katheryn Winnick. Do obsady dołączy rosyjski aktor Danila Kozlovsky, który wcieli się w Olega Mądrego, księcia Rusi.

2. Jane Lynch i Andrew Rannells w obsadzie "Will & Grace". Jane Lynch i Andrew Rannells pojawią się gościnnie w jednym z odcinków nowego sezonu "Will & Grace".

3. Jason George w spin-offie "Chirurgów". Jason George, który na razie jest w stałej obsadzie "Chirurgów", w kolejnym sezonie ma przejść do spin-offu serialu, opowiadającego o strażakach.

4. "Last Week Tonight" będzie emitowany co najmniej do 2020 roku. Program Johna Olivera dostał zamówienie na trzy kolejne sezony, po 30 odcinków każdy. To oznacza emisję do 2020 roku.

5. Jacob Artist w 2. sezonie "The Arrangement". Znany z "Glee" aktor dostał powracającą rolę czarującego, młodego faceta, który ma poczucie humoru i mroczną stronę.

6. Zapowiedź 2. odcinka "The Deuce". 2. odcinek nosi tytuł "Show and Prove" i oferuje jeszcze więcej alfonsów, prostytutek i podwójnego Jamesa Franco.

REKLAMA