Punisher odkrywa wielki spisek. Zdjęcia i plakat z nowego serialu Netfliksa i Marvela

"The Punisher" (Fot. Netflix)

0

Jon Bernthal pojawi się na Netfliksie jako "The Punisher" jeszcze w tym roku, by wymierzyć swoją brutalną sprawiedliwość. Mamy plakat, mnóstwo zdjęć i oficjalny opis.

Netflix nadal nie ujawnił daty premiery serialu "The Punisher", czyli swojego kolejnego wspólnego projektu z Marvelem, ale coraz intensywniejsza kampania promocyjna sugeruje, że nie będziemy musieli już długo czekać. A na pewno nie dłużej niż do końca tego roku, bo akurat ten fragment daty nie został zamazany na plakacie zawierającym charakterystyczną czaszkę.

punisher-plakat

Ujawniono również oficjalny opis, brzmiący tak: "Po dokonaniu krwawej zemsty na winnych śmierci swojej żony i dzieci Frank Castle (Jon Bernthal), znany jako Punisher, odkrywa spisek, który wykracza daleko poza nowojorski półświatek. Czy Frank dotrze do prawdy o złu, które znów dotyka niewinnych ludzi?".

Poza nim otrzymaliśmy także krótki teaser oraz porcję zdjęć, na których widać tytułowego bohatera (w cywilu, po wojskowemu i najwyraźniej szykującego się do akcji), a także m.in. znaną z "Daredevila" Karen Page (Deborah Ann Woll). Są również nowe postaci: Ben Barnes jako Billy Russo (czy też Jigsaw), dawny kumpel Franka z armii; Ebon Moss-Bachrach jako Micro, były analityk NSA; Jaime Ray Newman jako jego żona Sarah Lieberman; Jason R. Moore jako Curtis Hoyle, przyjaciel Franka i jeden z niewielu ludzi, którzy wiedzą, że on żyje; Daniel Webber jako Lewis Walcott, młody weteran, który ma trudności z powrotem do cywila; oraz Amber Rose Revah i Michael Nathanson jako Dinah Madani i Sam Stein, agenci Homeland Security.

punisher1

punisher2

punisher3

punisher4

punisher5

punisher6

punisher7

punisher8

punisher9

punisher10

punisher11

punisher12