8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Atypowy" (Fot. Netflix)

0

Nie żyje Frank Vincent z "Rodziny Soprano". "Atypowy" z zamówieniem na 2. sezon. Jemima Kirke w nowym serialu Netfliksa. A oprócz tego "The Deuce", "The Orville" i nie tylko.

1. Nie żyje Frank Vincent. Aktor znany z "Rodziny Soprano" (grał Phila Leotardo) i "Chłopców z ferajny" zmarł w wieku 80 lat.

2. "Atypowy" z zamówieniem na 2. sezon. Netflix zamówił 2. sezon komedii "Atypowy", który będzie liczył 10 odcinków.

3. SyFy zamawia serial oparty na noweli George'a R.R. Martina. Zamówienie dla całego sezonu otrzymał serial "Nightflyers", oparty na noweli autora "Gry o tron". To projekt science fiction, opowiadający o grupce odkrywców, którzy wypuszczają się w kosmos, kiedy na Ziemię nadchodzi zagłada. Natykają się oni na statek kosmiczny, który może być kluczem dla ich przeżycia. Ale obecna na statku sztuczna inteligencja ma inne plany.

4. Riley Smith pojawi się w "Life Sentence". Znany z "Frequency" aktor dostał rolę powracającą w "Life Sentence". Zagra lekarza onkologa głównej bohaterki, Stelli (Lucy Hale).

5. Trzy komedie TBS z zamówieniem na kolejne sezony. Telewizja TBS zamówiła nowe sezony "People of Earth", "Wrecked" i "The Guest Book".

6. Jemima Kirke w nowym serialu Netfliksa. Znana z "Dziewczyn" aktorka dostała rolę powracającą w komedii "Maniac", w której grają Emma Stone i Jonah Hill.

7. Niezły debiut "The Deuce" w HBO. Pilot nowego serialu Davida Simona przyciągnął do tej pory 2,2 mln amerykańskich widzów na wszystkich platformach (1,1 mln obejrzało go w internecie przed premierą i 1,1 mln w HBO w dniu premiery). To trochę lepszy start niż miało "The Night Of", którego oglądalność w trakcie sezonu wzrosła do 8,2 mln widzów na wszystkich platformach.

8. Jeszcze lepszy start "The Orville". Nowy serial Setha MacFarlane'a (nasza recenzja tutaj) miał świetny start w FOX-ie: 8,6 mln/2,8. W zeszłym sezonie tyle samo miały dwa najchętniej oglądane piloty - "This Is Us" i "The Mick".