Nowy szeryf w piekielnym mieście i inne atrakcje. "Supernatural" - zwiastun i plakat 13. sezonu

Zwiastun 13. sezonu "Supernatural" zawiera kilka nowych scen, zapowiadających niektóre atrakcje. Pojawia się m.in. "nowy szeryf w mieście", który teraz będzie rządził Piekłem.

"Supernatural" powróci 12 października z 13. sezonem, a tymczasem możemy zastanawiać się, jakie jeszcze atrakcje serial ma w zanadrzu. Gdybyście zastanawiali się, co dalej z Castielem, wiedzcie, że wróci. Misha Collins pojawia się na plakacie nowego sezonu, a showrunner serialu, Andrew Dabb, zapewnił w rozmowie z TVLine, że śmierć nie jest końcem dla Castiela, to część jego historii. Wciąż będzie grał dużą rolę w serialu, ale "to może nie być tak szybko, jak ludzie by chcieli".

Mrocznych spraw znów trochę się nazbierało nic więc dziwnego że Dean - o którym Dabb powiedział, że sezonie jest dużo bardziej ostrożny i zmęczony - marzy o boskiej pomocy. A Sam go później zapewnia, że dadzą sobie radę, bo już byli w takich sytuacjach i zawsze dawali sobie radę. Oprócz tego w zwiastunie pojawia się Jack, dziecię Lucyfera, które Winchesterowie wzięli pod swoje skrzydła, "nowy szeryf" Piekła, który ma niezłe wejście, a także bardzo dużo wszelkiego rodzaju przemocy.

Supernatural-Season-13-Poster

REKLAMA