Najbardziej oczekiwane nowe seriale jesieni 2017

"Mindhunter" (Fot. Netflix)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Serialowa jesień znów zapowiada się świetnie, a my wybraliśmy 15 nowych produkcji, na które naprawdę czekamy. Jest nowy hit HBO, kilka seriali brytyjskich, kilka nieźle prezentujących się tytułów Netfliksa i nie tylko.

15. "Kevin (Probably) Saves the World" - premiera 3 października

Jedna z ciekawiej zapowiadających się jesiennych premier Wielkiej Czwórki, ale wiadomo, że absolutnie nie musi to świadczyć o tym, że coś z niej wyjdzie. Póki co chwalimy więc sam koncept, bo ten, serial znany wcześniej pod tytułem "The Gospel of Kevin", ma całkiem obiecujący.

Tytułowy bohater grany przez Jasona Rittera ("Parenthood") to samolubny facet, którego życie toczyło się po równi pochyłej, dopóki nie odwiedziła go… Boża wysłanniczka, Yvette (Kimberly Hebert Gregory), oznajmiając, że właśnie on został wybrany do misji zbawienia świata. A że kandydat to raczej średni, czeka go mnóstwo pracy także nad samym sobą.

Średnio wróżą serialowi kłopoty realizacyjne (jeszcze w czerwcu Kimberly Hebert Gregory zastąpiła Cristelę Alonzo w głównej roli kobiecej), a i sam pomysł może szybko sprowadzić się do sterty banałów, ale na razie dajemy temu projektowi szansę. Jason Ritter i jego mina zbitego psa od razu wzbudzają sympatię, więc jeśli całość nie będzie nazbyt schematyczna, możemy dostać całkiem przyjemny, niegłupi komediodramat. [Mateusz Piesowicz]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
REKLAMA