7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Westworld" (Fot. HBO)

0

Casting potwierdza, że w "Westworld" będzie Samurai World. Jim Carrey zagra w serialu telewizji Showtime. "One Day at a Time" wróci w styczniu. A oprócz tego "Mr. Robot", "Valor" i nie tylko.

1. Casting potwierdza, że w "Westworld" będzie Samurai World. Hiroyuki Sanada ("Lost", "Wolverine") dołączył do obsady 2. sezonu "Westworld". Zagra postać o imieniu Musashi i serwis TV Guide twierdzi, że na 99% będzie on mieć coś wspólnego z sąsiadującym z Westworldem parkiem rozrywki Samurai World.

2. Lena Hall w obsadzie serialu "Snowpiercer". Laureatka nagrody Tony Lena Hall dołączyła do obsady nowego serialu TNT. Zobaczymy ją w roli Sayori, archiwistki tytułowego pociągu.

3. Jim Carrey w serialu telewizji Showtime. Showtime zamówił 10-odcinkowy serial komediowy "Kidding", który reżyserować będzie Michel Gondry ("Zakochany bez pamięci"). Jim Carrey zagra Jeffa, gwiazdę telewizji dla dzieci, który jako Mr. Pickles stworzył warte miliony imperium. Kiedy jego życie rodzinne zaczyna się sypać, okazuje się, że nie ma żadnej wróżki, która pomogłaby mu przejść przez kryzys.

4. Liannet Borrego pojawi się w "Ostatnim okręcie. Aktorka dostała rolę powracającą w serialu TNT.

5. Dwójka nowych aktorów w obsadzie "Valor". Brian Letscher i Bryan Craig dostali role powracające w wojskowym serialu telewizji CW, który debiutuje 9 października.

6. "One Day at a Time" wróci w styczniu. A przynajmniej tak twierdzi aktor Ed Quinn, który wrzucił na Instagram nowe zakulisowe zdjęcie obsady.

7. Ekipa "Mr. Robot" na nowych zdjęciach. Całą serię znajdziecie tutaj.

robot01

robot02

robot03