7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Jane the Virgin" (Fot. CW)

Nie żyje Harry Dean Stanton z "Twin Peaks". Dwójka nowych aktorów w 7. sezonie "Homeland". Nowy Mateo na plakacie 4. sezonu "Jane the Virgin". A oprócz tego "The Romanoffs", "Arrow", "Flash" i nie tylko.

1. Nie żyje Harry Dean Stanton z "Twin Peaks". Aktor, który grał Carla Rodda w "Twin Peaks", zmarł w wieku 91 lat.

2. Dwójka nowych aktorów w 7. sezonie "Homeland". Do obsady "Homeland" dołączyli Morgan Spector i Mackenzie Astin. Ten pierwszy wcieli się w dawnego znajomego Carrie, który bada sprawę zamachu na prezydent-elekt. Ten drugi zagra z kolei szwagra Carrie, także pracującego dla administracji Keane.

3. Kolejni aktorzy w obsadzie "The Romanoffs". Corey Stoll, Andrew Rannells, Mike Doyle, JJ Feild, Janet Montgomery i Paul Reiser dołączyli do obsady nowego serialu Matthew Weinera, twórcy "Mad Men", opowiadającego o ludziach uważających się za potomków dynastii Romanowów.

4. Koniec zdjęć do 2. sezonu "Jessiki Jones". Jeszcze w tym roku zadebiutuje "The Punisher", a w przyszłym możemy spodziewać się nowych odcinków "Jessiki Jones". Zdjęcia do 2. sezonu już się zakończyły.

5. Trevor Noah jeszcze przez 5 lat poprowadzi "The Daily Show". Trevor Noah rozgościł się na dobre w Comedy Central. Będzie prowadził "The Daily Show" co najmniej do 2022 roku.

6. Nowy Mateo na plakacie 4. sezonu "Jane the Virgin". Elias Janssen będzie grał Mateo w nowym sezonie "Jane the Virgin". Oprócz plakatu pojawiła się seria zdjęć, na których powraca Tyler Posey jako Adam, dawny chłopak Jane.

jane-the-virgin-season-4-poster-full

7. Najnowsze teasery "The Flash" i "Arrow". Oba seriale wracają w październiku.

REKLAMA