Rachel Bloom jak Walter White i Don Draper. Świetne plakaty "Crazy Ex-Girlfriend" na 3. sezon

"Crazy Ex-Girlfriend" (Fot. CW)

Tytułowa heroina "Crazy Ex-Girlfriend" jest gotowa, by przekroczyć kolejną granicę szaleństwa i tym samym upodobnić się do kultowych antybohaterów. Nieobca jest jej także słynna poza Sharon Stone.

13 października powróci z 3. sezonem "Crazy Ex-Girlfriend" i to już raczej nie będzie serial o tym, jak to jest kochać faceta, któremu czasem się wydaje, że też nas kocha. Poprzedni sezon zakończył się ucieczką oblubieńca sprzed ołtarza, więc Rebecca Bunch, chcąc nie chcąc, będzie musiała zacząć nowy rozdział w życiu.

I jeśli sądzić po nowych plakatach serialu, ma przynajmniej trzy plany na życie: albo zacznie uwodzić facetów jak Sharon Stone w "Nagim instynkcie", albo będzie dilować bajglami równie skutecznie co Walter White metamfetaminą, albo utknie w biurze ze smętną miną i równie ponurym balonikiem zamiast drinka, prawie jak Don Draper. Ta ostatnia opcja prawdopodobnie jest najłatwiejsza do spełnienia.

Jedno jest pewne: "Crazy Ex-Girlfriend" zmierza w mrocznym kierunku. Rebecca będzie już musiała zmierzyć się z prawdą na temat swojego romansu z Joshem Chanem i ogólnie relacji z mężczyznami. To zaś prawdopodobnie oznacza terapię, terapię i jeszcze więcej terapii. My dobrze wiemy, że Josh stanowił dla niej swego rodzaju zastępstwo czy też ucieczkę, teraz ona sama będzie musiała to przyjąć do wiadomości. A to znaczy, że może nam się szykować jeszcze lepszy sezon z bohaterką uświadamiającą sobie to wszystko, co my już zdążyliśmy zrozumieć na jej temat.

crazy-ex02

crazy-ex01

crazy-ex03

REKLAMA