7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"This Is Us" (Fot. NBC)

Netflix zmusił do zamknięcia bar w stylu "Stranger Things". Ekipa "This Is Us" opowiada o początku 2. sezonu. Mark Consuelos jako Hiram Lodge na zdjęciu z "Riverdale". A oprócz tego "Search Party", "Flash" i nie tylko.

1. Słaba oglądalność gali rozdania nagród Emmy. Gala prowadzona przez Stephena Colberta miała najsłabszą oglądalność w historii: 11,38 mln widzów i rating 2,5.

2. Ekipa "This Is Us" opowiada o początku 2. sezonu. 1. sezon zakończył się cliffhangerem, a teraz zobaczymy "poranek po cliffhangerze". Przed głównymi bohaterami ważne decyzje, a aktorzy obiecują, że będzie dużo zmian i niespodzianek.

3. Netflix zmusił do zamknięcia bar w stylu "Stranger Things". Każda firma chroniłaby taką markę jak "Stranger Things", gdyby ją miała, ale Netflix to zrobił w nietypowym stylu. Bar w Chicago, który zaczął działać pod szyldem "Stranger Things", choć nie miał do niego prawa, dostał od Netfliksa zabawny list, w którym napisano: cieszymy się, że kochacie nasz serial i jesteście tacy pomysłowi, możecie istnieć do końca września, ale jeśli chcecie działać dłużej, musicie zwrócić się o oficjalne pozwolenie.

4. Nowe osoby w obsadzie "Tremors". Do obsady nowego serialu telewizji SyFy, który będzie rebootem filmu z Kevinem Baconem, dołączyli Emily Tremaine, Megan Ketch i Shiloh Fernandez.

5. Mark Consuelos jako Hiram Lodge w "Riverdale". Serwis "Entertainment Weekly" wypuścił pierwsze zdjęcie, a także kilka wypowiedzi aktora, który mówi, że ojciec Veroniki bardzo kocha zarówno swoją rodzinę, jak i władzę. A poza tym jest niebezpiecznym człowiekiem, którego należy się obawiać.

riverdale0456

6. Nowy kostium Flasha na 4. sezon. Na razie możecie go zobaczyć na manekinie, a 10 października startuje już nowy sezon.

The new suit on the mannequin! Credit: @lacosacine #grantgust #grantgustin #barryallen #theflash

Post udostępniony przez The Scarlett Speedster (@the_scarlett_speedster)

7. Zwiastun i plakat 2. sezonu "Search Party". Serial wraca 19 listopada i promuje się serią rewelacyjnych plakatów w stylu filmów Alfreda Hitchcocka.

search01

search02

search03

REKLAMA