8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Deuce" (Fot. HBO)

0

"The Deuce" powróci z 2. sezonem. "Ghosted" będzie mieć premierę na Twitterze. Damon Lindelof ogłasza, że ruszają prace nad "Watchmen". A oprócz tego "The Walking Dead", "The Last Man on Earth" i nie tylko.

1. "The Deuce" powróci z 2. sezonem. Po zaledwie dwóch odcinkach HBO zamówiło 2. sezon nowego serialu ekipy "The Wire".

2. "Ghosted" będzie mieć premierę na Twitterze. Nowa komedia z Adamem Scottem i Craigiem Robinsonem w telewizji startuje 1 października, a na Twitterze 1. odcinek będzie pokazywany przez trzy dni, od czwartku 21 września do niedzieli 24 września, za każdym razem o godz. 3:00 w nocy naszego czasu.

3. Telewizja SyFy przesuwa premierę "Happy!". Nowy serial z Christopherem Melonim i Pattonem Oswaltem wystartuje 6 grudnia.

4. Stanęła produkcja nowego serialu ShondaLandu. "For the People" ma zadebiutować w midseason, ale na razie zdjęcia zostały przerwane, po to żeby scenarzyści mogli dłużej popracować nad scenariuszami. Przerwa ma potrwać dwa i pół tygodnia i nie powinna mieć wpływu na datę premiery (której na razie i tak nie ma).

5. Jamie Lee Curtis w komedii o zakładzie pogrzebowym. Jamie Lee Curtis wyprodukuje i zagra w nowym sitcomie telewizji CBS, zatytułowanym "Quality of Life". Zobaczymy ją w roli matki rodziny, która prowadzi od pokoleń zakład pogrzebowy. Na razie zamówiony został pilot.

6. Wojna na banerze 8. sezonu "The Walking Dead". Start 23 października w FOX Polska.

twd-s8-keyart

7. Zwiastun 4. sezonu "The Last Man on Earth". Serial wraca 1 października i nie zabraknie w nim Kristen Wiig w roli Pameli.

8. Damon Lindelof ogłasza, że ruszają prace nad "Watchmen". Lindelof długo nie potwierdzał, że będzie tworzyć serial "Watchmen", ale właśnie to uczynił. Na zdjęciu z writers' roomu, które wrzucił na Instagram z podpisem "Dzień pierwszy", znajduje się posąg, który fani od razu rozpoznają. Dostał go Nite Owl, w filmie grany przez Patricka Wilsona.

Day One.

Post udostępniony przez Damon (@damonlindelof)