10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Plakat filmu "Watchmen"

Sean Penn zagra w nowym serialu twórcy "House of Cards". HBO zamawia pilot "Watchmen" Damona Lindelofa. CW tworzy spin-off "Riverdale" z Sabriną, nastoletnią czarownicą. A oprócz tego "Jane the Virgin", "Flash" i nie tylko.

1. HBO zamawia pilot "Watchmen" Damona Lindelofa. Koniec spekulacji, to się dzieje naprawdę. HBO zamówiło pilot "Watchmen", a także dodatkowe scenariusze. Lindelof już wczoraj zasugerował na Instagramie, że prace w writers' roomie ruszyły.

Day One.

Post udostępniony przez Damon (@damonlindelof)

2. CW tworzy spin-off "Riverdale" z Sabriną, nastoletnią czarownicą. "Sabrina, nastoletnia czarownica" powróci w zupełnie nowej formie. CW tworzy serial "The Chilling Adventures of Sabrina", który ma być spin-offem "Riverdale", zupełnie różnym od komedii z Melissą Joan Hart. Nowa wersja historii Sabriny będzie horrorem z nastoletnią czarownicą w roli głównej. Nie zabraknie mrocznych czarów i okultyzmu, zaś sama Sabrina zmagać się będzie ze swoją podwójną naturą (bohaterka w połowie jest czarownicą, a w połowie śmiertelniczką) i siłami zła. Scenariusz pilota napisze Roberto Aguirre-Sacasa, showrunner "Riverdale".

3. Sean Penn zagra w nowym serialu twórcy "House of Cards". Beau Willimon tworzy dla Hulu serial "The First", opowiadający o misji, która wybiera się na Marsa, żeby przygotować kolonizację tej planety. Główną rolę zagra Sean Penn.

4. Alex Meneses w 4. sezonie "Jane the Virgin". Znana z komedii "Telenovela" Alex Meneses dostała rolę powracającą w "Jane the Virgin". Zagra właścicielkę Cortes Hotel Conglomerate, która myśli o zainwestowaniu w hotel Rafaela i Petry.

5. Sam Waterston ponownie w roli Jacka McCoya. Sam Waterston, który grał Jacka McCoya w 16 sezonach "Law & Order", pojawi się ponownie w tej roli w "Law & Order: SVU".

6. Nowe zdjęcie obsady "Gotham". Zdjęcie możecie powiększyć kliknięciem. Oprócz dobrze znanych twarzy są tutaj Crystal Reed jako Sofia Falcone i Alexander Siddig jako Ra's al Ghul.

gotham-season-4-cast01

7. Tytuły czterech pierwszych odcinków "Star Trek: Discovery". "The Vulcan Hello", "Battle at the Binary Stars", "Context Is for Kings" i "The Butcher's Knife Cares Not for the Lamb's Cry" - takie tytuły noszą pierwsze odcinki nowego "Star Treka".

8. Rebecca Mader jednak wróci do "Once Upon a Time". Rebecca Mader pojawi się w 7. sezonie "Once Upon a Time", i to w kilku odcinkach. Na razie nie wiadomo, jak się zmieni jej postać.

9. CBS zamawia nowy serial Dicka Wolfa. Nowy serial Dicka Wolfa nie będzie dział się w Chicago i nie będzie emitowany przez NBC. CBS zamówił składającą się z 13 odcinków produkcję, której bohaterami będą pracownicy biura FBI w Nowym Jorku. Obecnie Dick Wolf ma już 5 seriali w NBC, w tym zaczynający 19. sezon Law & Order: SVU".

10. Zdjęcia z premiery 4. sezonu "Flasha". Galerię znajdziecie tutaj.

flash01

flash02

REKLAMA