Wojny nie wygrywa się w pojedynkę. Zobaczcie teaser i zdjęcia z 8. sezonu "The Walking Dead"

"The Walking Dead" (Fot. AMC)

Ricka i jego ludzi czekają w najbliższej przyszłości trudne czasy, nas natomiast 100. odcinek serialu. Z tej okazji mamy nowe promo oraz obsadę na okładkach "Entertainment Weekly".

"Jeśli będziemy trzymać się razem, świat należy do nas" - mówi Maggie w nowej zapowiedzi 8. sezonu "The Walking Dead", podczas gdy wszyscy dookoła przygotowują się do starcia z Neganem i Zbawcami. To jest absolutnie nieuniknione, ale oczywiście nikt nie ma w nim szans bez sprzymierzeńców. Co natomiast zmotywuje ich do walki na śmierć i życie lepiej, niż podniosłe hasła o braniu swojego przeznaczenia we własne ręce? No dobrze, pewnie znalazłoby się kilka takich rzeczy, ale z pewnością żadna nie wypadłaby na ekranie równie efektownie.

Natomiast jeszcze lepiej prezentują się gwiazdy serialu na okładkach magazynu "Entertainment Weekly". Andrew Lincoln (Rick), Norman Reedus (Daryl), Melissa McBride (Carol), Danai Gurira (Michonne) i Lauren Cohan (Maggie) wzięli udział w specjalnej sesji zdjęciowej z okazji jubileuszowego, 100. odcinka "The Walking Dead", który przypada na premierę 8. sezonu. Nie mogło się więc obyć bez szampana i tortu, choć ten drugi nie wygląda tu szczególnie apetycznie.

Lekki ton sesji może również zwiastować zmianę w serialu - po ciężkim i mrocznym poprzednim sezonie tym razem nastrój ma być lżejszy. Nasi bohaterowie ruszają do walki, a aktorzy zapowiadają powrót do dawnych czasów i znacznie więcej akcji, niż do tej pory. Obrazowo przedstawił to Seth Gilliam, czyli serialowy ojciec Gabriel: "To jak film akcji z lat 80. ze Schwarzeneggerem i Stallone'em. Gdzie się nie obrócisz, ktoś do czegoś strzela lub coś wysadza. Takiej akcji nie widzieliśmy w telewizji, odkąd skończyła się Drużyna A.". Nie wiemy jak Was, ale nas to zestawienie napawa pewnym optymizmem przed 8. sezonem. Ten startuje w Polsce 23. października na kanale FOX - poniżej znajdziecie jeszcze porcję nowych zdjęć z serialu.

thewalkingdead1

thewalkingdead2

thewalkingdead3

twd1

twd2

twd3

thewalkingdead4

thewalkingdead5

thewalkingdead6

thewalkingdead7

thewalkingdead8

thewalkingdead9

thewalkingdead10

REKLAMA