7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Z Archiwum X" (Fot. FOX)

0

Brat Pabla Escobara chce wykończyć "Narcos". Brian Huskey pojawi się w 11. sezonie "Z Archiwum X". David Tennant i Michael Sheen na zdjęciu z "Good Omens". A oprócz tego "Arrow", "Egzorcysta" i nie tylko.

1. Brian Huskey pojawi się w 11. sezonie "Z Archiwum X". Aktor zagra gościnnie postać o imieniu Reggie.

2. Brat Pabla Escobara chce wykończyć "Narcos". Roberto De Jesus Escobar Gaviria, 71-letni brat Pabla Escobara, domaga się od Netfliksa zakończenia serialu i wpłacenia na konto jego firmy miliarda dolarów za naruszenie własności intelektualnej.

3. Tamlyn Tomita w stałej obsadzie "The Good Doctor". Aktorka, która w nowym serialu ABC wciela się w wiceprezes fundacji kontrolującej szpital, dostała awans do stałej obsady.

4. David Tennant i Michael Sheen na zdjęciu z "Good Omens". Pierwsze zdjęcie z nowego serialu Amazona wrzucił Neil Gaiman, współautor książkowego "Dobrego omenu" (drugim z autorów jest Terry Pratchett).

5. Gigantyczny spadek oglądalności "The Orville". "The Orville" to jeden z najchętniej oglądanych debiutów ostatnich lat, ale to nie znaczy, że przetrwa. Dwa pierwsze odcinki nowego serialu Setha MacFarlane'a były emitowane w niedziele i miały wsparcie ze strony ligi NFL. Trzeci został pokazany w czwartek i od razu oglądalność serialu spadła o 50% - do 4 mln/1,1.

6. Zdjęcia z premiery 6. sezonu "Arrow". Odcinek nosi tytuł "Fallout" i będzie mieć premierę 12 października. Zdjęcia do obejrzenia tutaj.

7. Zwiastun i plakat 2. sezonu "Egzorcysty". Serial wraca 29 września, a z nowego sezonu jest jeszcze kilka zdjęć.

exorcist_s2_keyart_vertical_f5