7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Wataha" (Fot. HBO)

Odkodowany weekend w HBO przy okazji premiery "Watahy". Karin Konoval w 11. sezonie "Z Archiwum X". Jordan Peele tworzy serial o polowaniu nazistów. A oprócz tego "Godless", "Humans" i nie tylko.

1. Odkodowany weekend w HBO przy okazji premiery "Watahy". 2. sezon "Watahy" startuje 15 października i z tej okazji w HBO będzie odkodowany weekend. Oprócz "Watahy" w dniach 14-15 października w HBO będziecie mogli obejrzeć m.in. dwa odcinki niemieckiego serialu "Babylon Berlin", pierwszy odcinek "Kronik Times Square", dwa pierwsze odcinki "Wielkich kłamstewek", pierwszy odcinek 7. sezonu "Gry o tron", filmy "Arcyoszust", "Snowden", "Trumbo", "Ostatnia Rodzina".

2. Mark Bonnar w 3. sezonie "Humans". Aktor znany m.in. z "Catastrophe" dołączył do obsady 3. sezonu "Humans". Zdjęcia już startują, a Bonnar wcieli się w Neila Sommera, czarującego naukowca, z którym Laura (Katherine Parkinson) nawiąże osobistą relację.

3. Kolejne osoby w obsadzie "Happy!". Do obsady nowego serialu telewizji SyFy dołączyli Debi Mazar i Michael Maize. Oboje dostali powracające role.

4. Karin Konoval w 11. sezonie "Z Archiwum X". Karin Konoval to aktorka, która pojawiła się już w odcinku "Home" jako przerażająca matka spod łóżka. Teraz zobaczymy ją ponownie w kilku nowych, równie strasznych rolach.

5. Jordan Peele tworzy serial o polowaniu nazistów. Jordan Peele tworzy serial dramatyczny "The Hunt", opowiadający o polowaniu na nazistów w latach 70. w Ameryce. Serial oparty jest na prawdziwych zdarzeniach i opowie historie ludzi, którzy wytropili i wymierzyli sprawiedliwość setkom nazistów, którzy uciekli do USA po wojnie.

6. Tracee Ellis Ross rapuje w "Carpool Karaoke". Aktorka z "Black-ish" potrafi nie tylko śpiewać, ale także rapować. Oto jej występ z "Carpool Karaoke".

7. Zdjęcia obsady "Godless" - westernu od Netfliksa. W nowym serialu Netfliksa występują m.in. Jeff Daniels i Michelle Dockery. Zdjęcia obsady tutaj.

Godless-2

REKLAMA