5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Crazy Ex-Girlfriend" (Fot. CW)

0

"Crazy Ex-Girlfriend" obiecuje zemstę w zwiastunie 3. sezonu. HBO zamawia pierwszy skandynawski serial. Straszny klaun ma się pojawić w 300. odcinku "Chirurgów". A oprócz tego crossover seriali superbohaterskich CW i nie tylko.

1. "Crazy Ex-Girlfriend" obiecuje zemstę w 3. sezonie. Serial wraca 13 października, a poniżej możecie zobaczyć nowy zwiastun.

2. Nowy "Porridge" w październiku w BBC. Kultowa komedia powróci w nowej odsłonie 6 października. Bohaterem nowej wersji jest Nigel Fletcher, wnuk Normana Fletchera, w którego w oryginale wcielał się Ronnie Barker.

3. HBO zamawia pierwszy skandynawski serial. Szwedzki reżyser Lukas Moodysson napisze i wyreżyseruje serial "Gosta", pierwszą produkcję oryginalną HBO Nordic. Składający się z 8 odcinków serial opowie historię 28-letniego dziecięcego psychologa, który dostaje swoją pierwszą pracę w małym miasteczku Moodysson mówi, że chciałby, aby serial przypominał miks komedii z Dostojewskim. Premiery możemy się spodziewać w 2019 roku.

4. Straszny klaun w 300. odcinku "Chirurgów". 300. odcinek "Chirurgów" ma nosić tytuł "Who Dies, Who Lives, Who Tells Your Story" i, jak pisze TVLine, może pojawić się w nim przerażający i prawdopodobnie też niebezpieczny klaun.

5. Plakat zapowiadający nowy crossover seriali CW i DC. Tegoroczny crossover "Arrow", "The Flash", "Supergirl" i "DC's Legends of Tomorrow" zostanie wyemitowany 27 i 28 listopada, a jego tytuł brzmi "Crisis on Earth-X". Do obsady dołączył Russell Tovey - zobaczymy go w roli Raymonda "Raya" Terrilla, superbohatera, który jest gejem.

dctv-crossover_cvr-fnl_9211