Lista seriali, które pojawią się na Netfliksie w październiku

"Riverdale" (Fot. CW)

W październiku na Netfliksie czeka nas prawdziwy wysyp głośnych premier. Z 2. sezonem wraca "Stranger Things", będzie też "Mindhunter" i "Suburra", a obok nich chociażby nowe odcinki "Riverdale".

Serialowy sezon w pełni i widać to również po ofercie Netfliksa, która w październiku powiększy się o kilka znaczących tytułów. Przede wszystkim pojawią się oryginalne produkcje platformy na czele z "Mindhunterem" od Davida Finchera, włoską "Suburrą" oraz 2. sezonami "Stranger Things" i "Haters Back Off". Możecie też liczyć na 3. sezony "How to Get Away with Murder" i "Skorpiona", 1. sezon "Upadku królestwa", a także szwedzką "Rodzinę plus" i australijskie "Wanted". Brakuje wśród październikowych premier "Punishera".

Powiększy się za to lista seriali pokazywanych na Netfliksie zaraz po premierze w USA. Do już emitowanych "Outlandera", "Czarnej listy" i "Star Trek: Discovery" dołączą "Riverdale" i nowa odsłona "Dynastii" (nowe odcinki w każdy czwartek). W piątki z lekkim opóźnieniem pokazywany będzie "Designated Survivor".

Poza tym jak zwykle nie zabraknie dokumentów (m.in. "Jedni z nas" i "Dzień, w którym spotkałem El Chapo"), a miłośnicy superbohaterów dostaną 3 części "Iron Mana" oraz "Avengers". Będą też netfliksowe filmy, a wśród nich "1922" na podstawie opowiadania Stephena Kinga i "Opowieści o rodzinie Meyerowitz (utwory wybrane)" Noah Baumbacha z Benem Stillerem i Dustinem Hoffmanem.

Poniżej lista serialowych premier Netfliksa zapowiedzianych na październik 2017:

3 października
"How to Get Away with Murder" (sezon 3)

5 października
"Rodzina plus" (sezon 1)

6 października
"Designated Survivor" (sezon 2, nowe odcinki co piątek)
"Suburra" (sezon 1)

12 października
"Riverdale" (sezon 2, nowe odcinki co czwartek)
"Dynastia" (sezon 1, nowe odcinki co czwartek)

13 października
"Mindhunter" (sezon 1)

17 października
"Slasher: Guilty Party" (serialowa antologia, sezon 2)

20 października
"Haters Back Off" (sezon 2)

22 października
"Upadek królestwa" (sezon 1)

24 października
"Skorpion" (sezon 3)
"Wanted" (sezon 1-2)

27 października
"Stranger Things" (sezon 2)

28 października
"Czarna lista" (sezon 5, nowe odcinki co sobotę)

REKLAMA