7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Telewizja Freeform zamówiła pilot spin-offu "Pretty Little Liars". Sanaa Lathan pojawi się w 4. sezonie "The Affair". Tyler Posey z "Teen Wolfa" ma już nową rolę. A oprócz tego "Jack Ryan", "Star Trek" i nie tylko.

1. Pilot spin-offu "Pretty Little Liars" już zamówiony. Telewizja Freeform zamówiła pilot serialu "Pretty Little Liars: The Perfectionists", w którym z Rosewood przeniesiemy się do Beacon Heights. To miejsce, gdzie wszystko i wszyscy wydają się idealni, ale to tylko pozory. W miasteczku dochodzi do morderstwa, a perfekcjonistki okazują się skrywać niejedną tajemnicę. W serialu będą grać Sasha Pieterse i Janel Parrish, które powtórzą swoje role z "Pretty Little Liars".

2. Sanaa Lathan w 4. sezonie "The Affair". Znana z "Shots Fired" aktorka dostała rolę powracającą w "The Affair". Zagra dyrektorkę szkoły, w której teraz uczy Noah.

3. Tyler Posey z "Teen Wolfa" ma już nową rolę. Aktor dołączył do obsady 3. sezonu "Scream". Zagra stałą rolę Shane'a, chłopaka, który porzucił szkołę średnią i zajął się dilerką.

4. Wysoka oglądalność premiery "Star Trek: Discovery". Nowy serial ze świata Star Treka zadebiutował w niedzielę, a pierwsze dwa odcinki pokazane zostały wyjątkowo także w telewizji CBS (reszta będzie tylko w serwisie CBS All Access). Oglądalność wyniosła 9,6 mln/1,9. Naszą recenzję znajdziecie tutaj.

5. Twórcy "Gilmore Girls" podpisują umowę z Amazonem. Amy Sherman-Palladino i Daniel Palladino będą tworzyć w najbliższych latach kolejne produkcje dla platformy Amazon. Już jesienią zadebiutuje serial "The Marvelous Mrs. Maisel", którego pilot zdobył bardzo pozytywne recenzje.

6. Teaser "Jacka Ryana" od Amazona. Serial na podstawie książek Toma Clancy'ego ma zadebiutować w 2018 roku.

7. Zdjęcia z premiery 3. sezonu "Supergirl". "Supergirl" wraca 9 października z 3. sezonem, a w obsadzie pojawią się m.in. Erica Durance jako nowa Alura i Odette Annable w roli nowego czarnego charakteru. Zdjęcia z premiery znajdziecie tutaj.

supergirl01

supergirl02

REKLAMA