"Belfer" ma nową czołówkę w 2. sezonie. Zmienili się bohaterowie, klimat pozostał ten sam

"Belfer" (Fot. Robert Pałka/Canal+)

0

Czołówki narysowane kredą to specjalność "Belfra". 2. sezon ma zupełnie nowe otwarcie, ale pozostające w klimacie, który już dobrze znamy.

"Belfer" wraca 22 października o godz. 21:30 i trochę w serialu się zmieni, bo w 2. sezonie Paweł Zawadzki (Maciej Stuhr) zacznie pracę w jednym z prestiżowych liceów we Wrocławiu. Już w ciągu pierwszych dni dochodzi do tragedii, która rodzi mnóstwo pytań. Jedno jest jasne: na terenie liceum toczy się mordercza gra. To nie jest szkoła jak każda inna. To nie są zwykli uczniowie, a Belfer nie znalazł się tam przypadkowo.

Obok Macieja Stuhra na ekranie zobaczymy tym razem m.in. Szymona Piotra Warszawskiego, Michalinę Łabacz, Elizę Rycembel, Zofię Wichłacz, Philippe'a Tłokińskiego, Stefana Pawłowskiego, Aleksandrę Domańską, a także Mirosława Haniszewskiego i znaną z filmu "Ostatnia rodzina" Aleksandrę Konieczną.

Mordercza gra rozpoczyna się za niecałe cztery tygodnie, a już teraz możecie obejrzeć czołówkę 2. sezonu "Belfra", w której pojawiają się nowi bohaterowie w charakterystycznej dla serialu, rysowanej kredą animacji.