Portrety obsady "Once Upon a Time" na 7. sezon już są i wyglądają doskonale

"Once Upon a Time" (Fot. ABC)

Jeśli planowaliście już porzucić serial z powodu przetasowań w obsadzie, możecie zechcieć przemyśleć sprawę. Nowa ekipa "Once Upon a Time" wygląda super na zdjęciach z 7. sezonu.

Nowe przygody, nowe postacie, nowe tożsamości - to wszystko czeka nas w 7. sezonie "Once Upon a Time", w którym nie będzie już Jennifer Morrison, Ginnifer Goodwin, Josha Dallasa, Emilie de Ravin, Jareda S. Gilmore'a i Rebeki Mader. Ze starej ekipy zostaną jedynie Lana Parrilla, Robert Carlyle i Colin O'Donoghue, a dołączy do nich m.in. Andrew J. West jako dorosły Henry.

W otwierających 7. sezon odcinkach "Hyperion Heights" i "A Pirate's Life" pojawią się Gabrielle Anwar w roli złej macochy, Adelaide Kane jako Drizella, siostra przyrodnia Kopciuszka, a także sam Kopciuszek (Dania Ramirez), w tej wersji bajki zakochany nie w księciu, tylko w naszym Henrym. Poznamy również nową Alicję z Krainy Czarów (Rose Reynolds).

Wiemy już, że Hak (Colin O'Donoghue) i Regina (Lana Parrilla) powrócą w pełnym wymiarze i będą mieć w tym sezonie zupełnie nowe tożsamości. Ona będzie właścicielką baru w Seattle, z kolei on przemieni się w policjanta, któremu czegoś brakuje w życiu, ale nie potrafi określić czego. Powróci także Rumpelstiltskin (Robert Carlyle), ale jego tożsamość na razie nie została ujawniona.

Start 7. sezonu "Once Upon a Time" zaplanowany jest na 6 października, a na zdjęciach kolejno widzicie Henry'ego, Drizellę, Haka, Kopciuszka, Lucy (czyli córkę Henry'ego), rockową wersję Rumple'a, złą macochę, Reginę, księżniczkę Tianę i Alicję. Jest też portret szczęśliwej rodziny Henry'ego.

once-upon-atime01

once-upon-atime02

once-upon-atime03

once-upon-atime04

once-upon-atime05

once-upon-atime06

once-upon-atime07

once-upon-atime08

once-upon-atime09

once-upon-atime10

once-upon-atime11

REKLAMA