7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Young Sheldon" (Fot. CBS)

"Young Sheldon" z zamówieniem na cały sezon. Natascha McElhone przejdzie z "Designated Survivor" do "The First". "Mgła" skasowana po jednym sezonie. A oprócz tego "Stacja Berlin", "This Is Us" i nie tylko.

1. "Young Sheldon" już ma zamówienie na cały sezon. Po bardzo mocnym starcie "Young Sheldon" dostał od razu zamówienie na cały sezon, składający się z 22 odcinków. Premiera miała oglądalność 17,2 mln/3,8, co oznacza, że mały Sheldon prawie dorównał pod tym względem dużemu.

2. Natascha McElhone przejdzie z "Designated Survivor" do "The First". Pierwsza dama opuści "Designated Survivor" w 2. sezonie. Aktorka dostała jedną z głównych ról w "The First", nowym serialu Beau Willimona, gdzie będzie grała u boku Seana Penna. Deadline donosi, że jej postać będzie szefową brytyjskiej firmy, stojącej za wyprawą na Marsa, wokół której kręci się fabuła.

3. Rekordowe otwarcie "This Is Us". Serial NBC pobił rekord w otwarciu 2. sezonu, które obejrzało 12,94 mln/3,9 widzów. Do tej pory najchętniej oglądanym odcinkiem serialu był finał 1. sezonu (12,8 mln/3,4). Emitowane zaraz po "This Is Us" "Law & Order True Crime: The Menendez Murders" wypadło dużo słabiej (6,06 mln/1,6).

4. "Mgła" skasowana po jednym sezonie. Telewizja Spike, która od stycznia przekształca się w Paramount Network, nie będzie kontynuować "Mgły" ("The Mist"). Serial miał słabą oglądalność - na starcie niecałe 700 tys. widzów, a pod koniec już tylko 400 tys.

5. Teaser 2. sezonu "Stacji Berlin". Serial wraca 15 października.

6. Jeszcze jeden zwiastun "Marvel's Inhumans". Serial startuje w telewizji w piątek, 29 września. Zwiastun zawiera nowe sceny.

7. Ryan Gosling powraca do "Saturday Night Live". Aktor poprowadzi w sobotę otwarcie nowego sezonu - jeśli tylko da radę dostać się do budynku NBC.

REKLAMA