7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Veep" (Fot. HBO)

Julia Louis-Dreyfus napisała na Twitterze, że ma raka. Dylan Baker pojawi się w 7. sezonie "Homeland". Dean Norris zagra w "Skandalu". A oprócz tego "Will & Grace", "Chicago P.D." i nie tylko.

1. Julia Louis-Dreyfus ma raka, zdjęcia do "Veepa" odłożone. "Jedna na osiem kobiet ma raka piersi. Dziś ja jestem tą jedną" - napisała Julia Louis-Dreyfus na Twitterze, dodając, że ma wspaniałą rodzinę, przyjaciół i ubezpieczenie, ale nie wszystkie kobiety mają tyle szczęścia. Diagnoza nie miała nic wspólnego z decyzją, żeby 7. sezon "Veepa" był ostatni, bo tę podjęto już wcześniej. HBO napisało w specjalnym oświadczeniu, że zdrowie aktorki jest teraz najważniejsze i że zdjęcia do finałowego "Veepa" zostaną przełożone.

2. Dylan Baker w 7. sezonie "Homeland". Znany m.in. z "Żony idealnej" aktor zagra senatora, który prowadzi agresywne śledztwo przeciwko administracji prezydent Keane.

3. Max Greenfield pojawi się w "Will & Grace". Max Greenfield zagra tajemniczą rolę gościnną w "Will & Grace". Poza tym wiemy, że do serialu wróci Leslie Jordan jako Beverley Leslie.

4. "Marlon" z zamówieniem na 2. sezon. Komedia NBC, która zadebiutowała latem, dostała zamówienie na 2. sezon. Na razie nie wiadomo, czy powrotu możemy spodziewać się także latem.

5. Dobry start "SEAL Team". Środowy debiut "SEAL Team" miał oglądalność 9,87 mln/1,5.

6. Wil Traval w "Chicago P.D.". Znany z "Jessiki Jones" aktor zagra gościnną rolę detektywa z wydziału narkotykowego.

7. Dean Norris w "Skandalu". Szczegóły dotyczące jego roli nie zostały ujawnione, ale mamy pierwsze zdjęcie.

scandal-dean-norris

REKLAMA