6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Riverdale" (Fot. CW)

Pierwsze 6 minut serialu "The Gifted: Naznaczeni". Brat Betty i więcej Southside Serpents w 2. sezonie "Riverdale". Świetna oglądalność premiery "Will & Grace". A oprócz tego "Lucyfer", "McMafia" i nie tylko.

1. Pierwsze 6 minut serialu "The Gifted: Naznaczeni". Nowy marvelowski serial, osadzony w świecie X-Menów, startuje w telewizji FOX 3 października o godz. 21:00. W sneak peeku udostępnionym przez Marvela możecie zobaczyć podziemie mutantów w akcji: Marcos aka Eclipse (Sean Teale), John/Thunderbird (Blair Redford) i Lorna/Polaris (Emma Dumont) pomagają Clarice/Blink (Jamie Chung), która ucieka przed złymi władzami.

2. Brat Betty i więcej Southside Serpents w 2. sezonie "Riverdale". W tym sezonie w "Riverdale" zobaczymy Chica Coopera, brata Betty, o którego istnieniu bohaterka niedawno się dowiedziała. Na razie trwają poszukiwania odpowiedniego aktora. Zanim na horyzoncie pojawi się jej brat, Betty będzie miała mnóstwo innych problemów, związanych m.in. z tym, że jej chłopak, Jughead, pójdzie do Southside High i dołączy do Southside Serpents. Showrunner Roberto Aguirre-Sacasa podrzucił pierwsze zdjęcie młodej ekipy gangu.

3. Świetna oglądalność premiery "Will & Grace". Kultowy sitcom wrócił po ponad dekadzie ze znakomitą oglądalnością. Premierę nowego sezonu obejrzało 10,19 mln/3,0 widzów. To najchętniej oglądana komediowa premiera NBC od 2011 roku, od czasu "The Office" i debiutu "Whitney". Tymczasem w ABC fatalny powrót zaliczyło "How to Get Away with Murder" - oglądalność 3,96 mln/1,0 nie wróży dobrze.

4. "McMafia" pojawi się w 2018 roku na Amazonie. Nowy brytyjski serial BBC i AMC, w którym główną rolę gra James Norton, będzie dostępny na Amazonie w 200 krajach świata - wszędzie poza Wielką Brytanią, USA, Kanadą i Chinami.

5. Rumer Willis w stałej obsadzie "Imperium". Rumer Willis pojawiła się w 3. sezonie "Imperium", a w 4. sezonie będzie już w stałej obsadzie.

6. Lucyfer jeszcze bardziej diabelski w 3. sezonie. W poniedziałek 2 października wraca "Lucyfer" i na początek zobaczymy głównego bohatera w wersji skrzydlatej. W 3. sezonie do serialowej ekipy dołączy Tom Welling, którego także możecie zobaczyć w poniższym wideo.

REKLAMA