4. sezon "Peaky Blinders" szybciej niż myśleliście! Zobaczcie świetny zwiastun z piosenką "Wicked Game"

"Peaky Blinders" (Fot. BBC)

Tommy Shelby powraca i chciałby już zakończyć tę wojnę. BBC niespodziewanie wypuściło zwiastun 4. sezonu "Peaky Blinders", wypełniony nowymi scenami. Kiedy premiera?

"Peaky Blinders" ostatnio widzieliśmy w czerwcu 2016 roku, kiedy to zakończył się 3. sezon. Serial w międzyczasie dostał zamówienie na 4. i 5. sezon, ale wydawało się, że na powrót jeszcze trochę poczekamy. W końcu Steven Knight w międzyczasie zdążył zrobić jeszcze zrobić cały sezon "Tabu".

Zwiastun 4. sezonu, wypuszczony właśnie przez BBC, jest więc sporą niespodzianką, zwłaszcza że pełno w nim nowych scen. "Dziś kończymy wojnę między nami" - mówi na początku Tommy Shelby. "To nie my decydujemy, kto będzie żył, a kto nie" - dodaje później jego brat. Ale wszystko wskazuje na to, że wojna wcale się nie kończy. Zwiastun wypełniony jest przemocą, a scenom, w których chłopaki strzelają, towarzyszy piosenka "Wicked Game" London Grammar.

W nowym sezonie "Peaky Blinders" do obsady dołączą m.in. zdobywca Oscara Adrien Brody, Aidan Gillen z "Gry o tron" i Charlie Murphy z "Happy Valley". Powróci Charlotte Riley jako May Carleton, a także Tom Hardy w roli Alfiego Solomonsa, którego w zwiastunie możecie zobaczyć razem z psem na plaży.

Akcja sezonu rozpocznie się od tajemniczego listu, który Tommy dostanie w Wigilię i który da mu do myślenia. Głowa rodziny Shelbych zaczyna zdawać sobie sprawę z tego, że koniec Peaky Blinders może być już bliski, dlatego opuszcza swój wiejski dom i powraca na ulice Birmingham, gdzie rozpoczyna się walka o przeżycie.

Kiedy premiera? Tego BBC jeszcze nie ujawnia, ale wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że 4. sezon "Peaky Blinders" pojawi się jeszcze tej jesieni.

REKLAMA