37 powrotów seriali, które zobaczymy w październiku

"Stranger Things" (Fot. Netflix)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Październik to niewątpliwie kolejny miesiąc bogaty we wszelkie serialowe premiery. 15 nowości już prezentowaliśmy, a teraz dodajemy jeszcze więcej powrotów, w tym "Stranger Things", "Mr. Robot" i "The Walking Dead".

"Pohamuj entuzjazm" (sezon 9) - 2 października w HBO Polska

Larry David wraca do HBO po 6 latach (w trakcie których niczego nie zrobił), by ponownie wcielić się w zgryźliwą wersję samego siebie i jak oznajmia, nic się w tym czasie nie zmieniło. To znaczy, że nadal będzie zrzędliwym, obrażonym na cały świat i nieznoszącym szczęśliwych ludzi cynikiem, którego nie da się nie lubić.

Ociekający sarkazmem humor Larry'ego może być idealną odtrutką na rzeczywistość, a że jemu nie bardzo się chce? Tym lepiej, to znaczy, że złośliwości na pewno nie zabraknie. Podobnie jak czarnej komedii, absurdu i zwyczajnych spraw, które urastają do rangi głównego tematu odcinka.

Wygląda więc na to, że "Pohamuj entuzjazm" rzeczywiście będzie identycznym "serialem o niczym", co poprzednio, bo zmian nie ma nawet w obsadzie. Oprócz Larry'ego Davida w 9. sezonie pojawią się ponownie Cheryl Hines, Jeff Garlin, J.B. Smoove, Richard Lewis, Bob Einstein i Susie Essman. Wrócą także Ted Danson i Mary Steenburgen, którzy grali samych siebie w poprzednich sezonach, a na tym gościnne występy się nie skończą. Wśród zaproszonych gwiazd są m.in. Elizabeth Banks, Bryan Cranston (który został terapeutą Larry'ego!), Jimmy Kimmel, Lauren Graham, Nick Offerman czy Elizabeth Perkins. [Mateusz Piesowicz]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
REKLAMA