6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

Pierwszy zwiastun i data powrotu "Rozwodu". "Quantico" wybiera się za granicę. List miłosny do fanów w 300. odcinku "Chirurgów". A oprócz tego "The Girlfriend Experience" i nie tylko.

1. Pierwszy zwiastun i data powrotu "Rozwodu". Serial HBO z Sarah Jessicą Parker w roli głównej wraca z 2. sezonem w styczniu 2018 roku.

2. "Quantico" wybiera się za granicę. 3. sezon "Quantico" częściowo będzie kręcony we Włoszech. We włoskich scenach na pewno pojawi się Priyanka Chopra, będzie też jakiś wyjątkowo straszny i brutalny przeciwnik.

3. List miłosny do fanów w 300. odcinku "Chirurgów". Krista Vernoff, producentka "Chirurgów", która niedawno wróciła do serialowej ekipy, powiedziała w rozmowie z TVLine, że w 300. odcinku będzie nostalgicznie. "Napisałam go jak list miłosny do fanów, którzy oglądają serial od 14 lat. Jeśli jest jakiś ton w tym odcinku, to jest to nostalgia. A jeśli jest jakiś motyw przewodni, to są to duchy przeszłości. Znalazłam sposób, żeby choć trochę uhonorować wszystkich, którzy tu byli" - zdradziła.

4. Lindsey Gort dołącza do obsady "Titans". Lindsey Gort pojawi się w nowym serialu DC w roli policjantki, która będzie nową partnerką Dicka Graysona (czyli Robina).

5. Charlize Theron pojawi się w "The Orville". Aktorka wystąpi gościnnie w odcinku z 5 października, więcej zdjęć tutaj.

the-orville0567

6. Pełny zwiastun i plakaty 2. sezonu "The Girlfriend Experience". Serial wraca 5 listopada.

The Girlfriend Experience Season 2 2017

The Girlfriend Experience Season 2 2017

The-Girlfriend-Experience03

REKLAMA