6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"American Crime Story" (Fot. FX)

0

Matt Bomer w ekipie "American Crime Story: Versace". "The Gifted: Naznaczeni" dziś wieczorem na kanale FOX. "Templariusze" w grudniu w HBO. A oprócz tego "Ghosted", "Good Omens" i nie tylko.

1. Matt Bomer w ekipie "American Crime Story: Versace". Matt Bomer dołączył do ekipy 2. sezonu "American Crime Story", ale nie jako aktor, tylko reżyser. Bomer wyreżyseruje 8. odcinek i będzie to jego debiut za kamerą.

2. "The Gifted: Naznaczeni" dziś wieczorem na kanale FOX. 3 października o godz. 21:00 na kanale FOX Polska startuje nowy serial Marvela, osadzony w świecie X-Menów. W obsadzie m.in. Stephen Moyer i Amy Acker.

3. "Templariusze" ("Knightfall") w grudniu w HBO. Nowy serial historyczny, opowiadający o zakonie templariuszy, będzie mieć premierę 7 grudnia w HBO GO i dzień później w HBO. Akcja rozpoczyna się tuż po upadku Akki, ostatniego bastionu templariuszy w Ziemi Świętej, gdzie Święty Graal ginie w zagadkowych okolicznościach. Wiele lat później pojawiają się wskazówki na jego temat i rycerz Landry (Tom Cullen z "Downton Abbey") wysyła grupę braci na śmiertelnie niebezpieczną misję, której celem jest odzyskanie zaginionego kielicha.

4. Przyzwoity start "Ghosted", gorzej z "Ten Days in the Valley". W niedzielę wystartowało kilka kolejnych nowości telewizji ogólnodostępnej. "Ghosted" miało oglądalność 3,56 mln/1,4, "Wisdom of the Crowd" - 8,88 mln/1,5, a "Ten Days in the Valley" - 3,47 mln/0,6.

5. Jon Hamm w obsadzie "Good Omens". Jon Hamm pojawi się w nowym serialu Amazona w roli archanioła Gabriela.

6. Zapowiedź 5. odcinka "Kronik Times Square". 1. sezon serialu Davida Simona już jest na półmetku, a oto zapowiedź 5. odcinka zatytułowanego "What Kind of Bad?".