7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Good Doctor" (Fot. ABC)

"The Good Doctor" z zamówieniem na cały sezon. Niezły start "The Gifted". Plakaty "Jessiki Jones" i innych seriali Marvela na New York Comic-Con. A oprócz tego "The Affair", "Major Crimes" i nie tylko.

1. "The Good Doctor" z zamówieniem na cały sezon. Po zaledwie dwóch odcinkach telewizja ABC zamówiła pełny sezon "The Good Doctor", składający się z 18 odcinków. To zasługa bardzo dobrej oglądalności 1. i 2. odcinka serialu.

2. Niezły start "The Gifted". Na poniedziałkowy hit amerykańskiej telewizji ogólnodostępnej wyrasta "The Good Doctor", który w drugim tygodniu emisji miał oglądalność 11,49 mln/2,4. Przyzwoity start zaliczyło w FOX-ie "The Gifted" - 4,85 nln/1,5. Spadła oglądalność wszystkich komedii CBS - zamiast emitować dalej "Young Sheldon", stacja postawiła na "9JKL", które zadebiutowało z oglądalnością 8,31 mln/1,6. W efekcie cały poniedziałkowy blok komediowy zaliczył spadki, a "Me, Myself & I" prawdopodobnie nie przetrwa.

3. Koniec "Major Crimes" po 6. sezonie. 6. sezon "Major Crimes" startuje 31 października, finał zaplanowany jest na styczeń 2018. I na tym niestety koniec. Telewizja TNT zdecydowała, że kolejnych sezonów już nie będzie. Twórca serialu James Duff napisał na Facebooku, że to nie była jego decyzja ani nikogo z ekipy. Gdyby to od nich zależało, serial byłby kontynuowany.

4. Connie Britton w nowym serialu Ryana Murphy'ego. Aktorka dołączyła do obsady serialu "9-1-1", który zadebiutuje na początku przyszłego roku.

5. "Doktor Foster" powraca dziś do Ale kino+. 2. sezon brytyjskiego serialu "Doktor Foster" startuje 4 października o godz. 20:10 w Ale kino+. A tutaj znajdziecie naszych 10 powodów, dla których warto oglądać tę produkcję.

6. Christopher Meyer w 4. sezonie "The Affair". Aktor znany z "The Fosters" wcieli się w ucznia szkoły średniej, gdzie Noah będzie nauczycielem.

7. Plakaty "Jessiki Jones" i innych seriali Marvela na New York Comic-Con. Pojawiły się plakaty "Jessiki Jones", "Agentów T.A.R.C.Z.Y.", "Marvel's Runaways" i nowego serialu "Cloak & Dagger", który zadebiutuje w 2018 roku w telewizji Freeform. Wszystkie znajdziecie tutaj.

Jessica-Jones-Season-2-NYCC-Poster

Runaways-NYCC-Poster

REKLAMA