Najlepsze seriale września wg czytelników Serialowej - zapraszamy do głosowania!

0

70 tytułów nowych i powracających, a to tego kontynuacje seriali, które oglądaliśmy latem. We wrześniu działo się bardzo dużo, a my Was zapraszamy do wybierania najlepszych z najlepszych.

We wrześniu powróciły takie seriale, jak "Narcos", "Outlander", "The Good Place", "You're the Worst", "Better Things", "BoJack Horseman", "This Is Us" czy "Transparent", a premierę miały m.in. "Kroniki Times Square", "Young Sheldon", "Star Trek: Discovery" i "Absentia". Jest z czego wybierać, a gdybyście mieli problem z pamięcią, tutaj znajdziecie wszystkie daty. Nie zapomnijcie też o tych serialach, które były kontynuowane (jak "Halt and Catch Fire") albo kończyły się we wrześniu (jak "Twin Peaks").

Zasady głosowania są dokładnie takie same jak w przypadku Serialu Roku: prosimy Was o podawanie w komentarzach tytułów trzech seriali, które Waszym zdaniem były najlepsze we wrześniu (kolejność dowolna). My Wasze głosy policzymy, a wynik opublikujemy. Głosować możecie do soboty 7 października do końca dnia.

Pamiętajcie, że bierzemy pod uwagę tylko te seriale, które miały przynajmniej jeden odcinek we wrześniu.