8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Westworld" (Fot. HBO)

Twórcy "Westworld" o kolejnych parkach w serialu. Pauley Perrette opuszcza "NCIS". Pierwszy teaser "Jacka Ryana". A oprócz tego "The Punisher", "The Bold Type" i nie tylko.

1. Twórcy "Westworld" o kolejnych parkach w serialu. Jonathan Nolan i Lisa Joy zasugerowali, że wkrótce mogą pokazać w "Westworld" kolejne parki, przede wszystkim rzymski i średniowieczny. Kiedy ich zapytano, czemu te dwa parki, znane z filmu Michaela Crichtona, nie pojawiły się w 1. sezonie, odpowiedzieli: "Musieliśmy coś zostawić na 2. sezon".

2. Pauley Perrette opuszcza "NCIS". Aktorka, która jest w serialu od początku, ogłosiła, że odejdzie po 15. sezonie. Twórcy obiecują, że serialowa Abby otrzyma godne pożegnanie.

3. "The Bold Type" z zamówieniem na 2. i 3. sezon. Telewizja Freeform zamówiła od razu dwa kolejne sezony "The Bold Type" - łącznie 20 odcinków. Twórczyni serialu, Sarah Watson już nie powróci jako showrunnerka, jej rolę przejmie Amanda Lasher ("Sweet/Vicious").

4. Uma Thurman powróci w 2. sezonie "Imposters". Aktorka pojawiła się gościnnie w 1. sezonie w roli Lenny Cohen, kobiety, która potrafi naprawić każdy problem. Teraz zobaczymy ją ponownie.

5. Pierwszy teaser "Jacka Ryana". "Tom Clancy's Jack Ryan" z Johnem Krasinskim w roli głównej zadebiutuje na Amazonie w 2018 roku. A już teraz mamy pierwszy teaser.

6. "The Punisher" nie pojawi się na Comic-Conie w Nowym Jorku. Ekipa serialu odwołała przyjazd na Comic-Con po strzelaninie w Las Vegas. Przedstawiciele Netfliksa i Marvela wydali wspólne oświadczenie, w którym napisali, że promowanie serialu w takim momencie byłoby niewłaściwe.

7. Słaby start wtorkowych nowości ABC. "The Mayor" zadebiutował z oglądalnością 4,06 mln/1,2, z kolei "Kevin (Probably) Saves the World" wypadł jeszcze słabiej - 4,20 mln/1,0.

8. Kether Donohue w nowym sitcomie FOX-a. Znana z "You're the Worst" aktorka dostała rolę powracającą w "L.A. to Vegas". Zagra asystentkę magika i zarazem byłą żonę jednego z głównych bohaterów.

REKLAMA