8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Gra o tron" (Fot. HBO)

Wszystko wskazuje na to, że "Gra o tron" wróci dopiero w 2019 roku. Iron Fist pojawi się w 2. sezonie "Luke'a Cage'a". Data powrotu i obsada 2. sezonu "Easy". A oprócz tego "Ash vs Evil Dead", "How to Get Away with Murder" i nie tylko.

1. "Gra o tron" wróci dopiero w 2019 roku - oto dlaczego. Liam Cunningham (serialowy Davos) powiedział w rozmowie z TVGuide.com, że zdjęcia do finałowego sezonu "Gry o tron" będą trwać jeszcze latem 2018 roku. To oznacza, że nie ma szans na premierę wcześniej niż w 2019 roku.

2. Data powrotu i plakat promujący 3. sezon "Ash vs Evil Dead". Składający się z 10 odcinków 3. sezon "Ash vs Evil Dead" wystartuje 25 lutego.

3. Data powrotu i obsada 2. sezonu "Easy". Netfliksowa antologia o współczesnych związkach wróci 1 grudnia z 2. sezonem. Do obsady dołączą Aubrey Plaza, Kate Berlant, Joe Lo Truglio, Michaela Watkins, Judy Greer i Danielle Macdonald, a powrócą Kate Micucci, Jane Adams, Zazie Beetz, Michael Chernus, Kiersey Clemons, Evan Jonigkeit, Elizabeth Reaser, Jacqueline Toboni, Dave Franco, Aya Cash i Marc Maron. W tym momencie nie wiemy, czy powracający aktorzy zagrają swoje postacie z 1. sezonu czy nowych bohaterów.

4. Natalia Cordova-Buckley z awansem w "Agentach T.A.R.C.Z.Y.". Na nowojorskim Comic-Conie ogłoszono, że serialowa Elena "Yo-Yo" Rodriguez będzie w stałej obsadzie 5. sezonu "Agentów T.A.R.C.Z.Y.".

5. Zwiastun "Future Man" - komedii sci-fi od Hulu. Josh Hutcherson wciela się w faceta, któremu przybyszka z przyszłości (Eliza Coupe) mówi, że jego ulubiona gra jest tak naprawdę narzędziem mającym zrekrutować i wyszkolić osobę, która będzie w stanie przenieść się w czasie i uratować ludzkość. I tak zaczyna się szalona przygoda.

6. Amirah Vann w 4. sezonie "How to Get Away with Murder". Znana z "Underground" aktorka dostała rolę powracającą w serialu ShondaLandu. Szczegółów tej roli nie podano.

7. Sally Field w obsadzie serialu "Maniac". Oscarowa aktorka Sally Field dołączyła do obsady netfliksowego serialu "Maniac". Nie podano, kogo zagra, ale serwis Deadline spekuluje, że być może matkę postaci Jonaha Hilla.

8. Iron Fist w 2. sezonie "Luke'a Cage'a". Obaj superbohaterowie znowu się spotkają, a "Entertainment Weekly" ma zdjęcie na dowód.

marvels-luke-cage056

REKLAMA