Inwazja superbohaterów! Seriale Marvela dostępne w serwisie ShowMax

"Agenci T.A.R.C.Z.Y." (Fot. ABC)

0

Coraz więcej seriali możemy oglądać dzień po premierze w USA, a teraz do tego grona dołączą produkcje Marvela. Od dziś w ShowMaksie znajdziecie "Agentów T.A.R.C.Z.Y." i "Inhumans", a to nie koniec.

Uniwersum Marvela się rozrasta, a to oznacza stale rosnącą liczbę seriali o superbohaterach. Od dzisiaj część z nich można znaleźć w serwisie ShowMax, do którego trafiły już premierowe odcinki "Inhumans" - kolejne będą się pojawiać co tydzień w soboty - oraz 4 sezony "Agentów T.A.R.C.Z.Y." (5. zadebiutuje w grudniu). A to tylko niektóre z planów na najbliższe tygodnie.

Marvel w Showmax

Szczególnie cieszy fakt, że zaraz po Amerykanach będziemy mogli oglądać całkiem nowe produkcje Marvela. Już w listopadzie zadebiutuje wyprodukowane przez Hulu "Runaways", czyli historia nastolatków, którzy odkrywają, że ich rodzice są superprzestępcami i postanawiają powstrzymać ich złowrogie plany. W głównych rolach wystąpią Rhenzy Feliz ("Teen Wolf"), Lyrica Okano ("The Affair"), Virginia Gardner ("The Goldbergs"), Ariela Barer ("One Day at a Time"), Gregg Sulkin ("Faking It") i Allegra Acosta.

Z kolei w przyszłym roku zobaczymy "Cloak & Dagger" od Freeform - romantyczną historię pary młodych ludzi obdarzonych niezwykłymi mocami. W rolach głównych Olivia Holt ("I Didn't Do It") oraz Aubrey Joseph ("Długa noc").