8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

0

Piątka nowych aktorów w spin-offie "Chirurgów". "The Tick" wróci w lutym. Twórca "Riverdale" prezentuje kartkę ze scenariusza "Sabriny". A oprócz tego "Supernatural", "Chicago P.D." i nie tylko.

1. Piątka nowych aktorów w spin-offie "Chirurgów". Grey Damon ("Friday Night Lights"), Jay Hayden ("The Catch"), Okieriete Onaodowan ("Hamilton"), Danielle Savre ("Too Close To Home") i Barrett Doss ("Iron Fist") dołączyli do obsady spin-offu "Chirurgów", opowiadającego o strażakach z Seattle. W obsadzie są już także Jaina Lee Ortiz ("Rosewood") i Jason George (Ben z "Chirurgów"). Serial ma zamówienie na 10 odcinków, a zanim wystartuje, postacie z niego pojawią się w "Chirurgach".

2. Twórca "Riverdale" prezentuje kartkę ze scenariusza "Sabriny". Sabrina, nastoletnia czarownica, ma wpaść w tym sezonie do Riverdale, a potem zostać bohaterką nowego serialu, "The Chilling Adventures of Sabrina". Twórca "Riverdale", Roberto Aguirre-Sacasa, już pisze scenariusz pilota i ujawnił pierwszą scenę, w której Sabrina zabiera swojego chłopaka, Harveya, w nocy do lasu i mówi mu, że tutaj w 16. urodziny narodzi się ponownie.

3. Zach Appelman pojawi się w "Chicago P.D.". Znany ze "Sleepy Hollow" aktor zagra gościnnie prokuratora i zarazem faceta Kim Burgess.

4. "Odd Mom Out" skasowane. Serial telewizji Bravo żegna się z widzami po trzech sezonach. Finał 3. sezonu, który pokazano we wrześniu, będzie zarazem finałem całego serialu.

5. Donna i Cameron we fragmencie nowego odcinka "Halt and Catch Fire". Sneak peek pochodzi z 8. odcinka, czyli "Goodwill". Potem będzie już tylko dwuodcinkowy finał.

6. Nowe zdjęcia z "Supernatural". Galeria zdjęć z 2. odcinka 13. sezonu jest dostępna tutaj.

7. "Bob's Burgers" będzie na wielkim ekranie. Ekipa serialu "Bob's Burgers" pojawi się we własnym filmie kinowym. Szczegółów na razie nie ma, ale jest data premiery: 17 lipca 2020 roku.

8. "The Tick" wróci w lutym. Amazon zapowiedział drugą część 1. sezonu "The Tick" (znów 6 odcinków) na 23 lutego.

the-tick56