7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Z Archiwum X" (Fot. FOX)

Jest już pełny zwiastun 11. sezonu "Z Archiwum X". "Chirurdzy" szykują odcinek z bardzo długą retrospekcją. Będzie crossover "The Walking Dead" i "Fear the Walking Dead". A oprócz tego "Riverdale", "Lucyfer" i nie tylko.

1. Jest już pełny zwiastun 11. sezonu "Z Archiwum X". Zwiastun został wypuszczony na New York Comic-Conie, krótką analizę znajdziecie tutaj. Tymczasem w serwisie ScreenRant pojawiły się spekulacje, że Gillian Anderson może opuścić "Z Archiwum X" po tym sezonie - tak zasugerowała sama aktorka podczas wywiadów na Comic-Conie, ale zdementował to FOX, który oświadczył, że takie komentarze są przedwczesne. Na razie powstaje 11. sezon, nie ma żadnych negocjacji dotyczących kolejnego.

2. Kevin Carroll pojawi się w "Lucyferze". Znany z "Pozostawionych" aktor zagra w kilku odcinkach 3. sezonu postać zwaną The Sinnerman - tajemniczego kryminalistę, który w jakiś sposób jest powiązany z głównym bohaterem.

3. "Chirurdzy" szykują odcinek z bardzo długą retrospekcją. 26 października pokazany zostanie odcinek "Chirurgów", zatytułowany Danger Zone", który prawie w całości będzie retrospekcją, pokazującą, jak doszło do porwania Megan (Abigail Spencer) w Iraku.

4. Będzie crossover "The Walking Dead" i "Fear the Walking Dead". Robert Kirkman powiedział na nowojorskim Comic-Conie, że światy dwóch seriali o apokalipsie zombie spotkają się ze sobą. Dokładniej, któraś z postaci z jednego serialu pojawi się w drugim.

5. Cheryl Blossom spotka nową miłość w 2. sezonie "Riverdale". Madelaine Petsch zdradziła w wywiadzie dla "Teen Vogue", że jej bohaterka w nowym sezonie zmieni się, weźmie sprawy w swoje ręce, zawrze kilka nowych przyjaźni, a także spotka nową miłość.

6. Nowe zdjęcia z 4. sezonu "Flasha". Zdjęcia pochodzą z 2. odcinka, możecie je obejrzeć tutaj.

7. Zdjęcia z 3. sezonu "Ash kontra martwe zło". Na nowojorskim Comic-Conie ogłoszono, że serial wróci 25 lutego, pojawiło się także kilka fotek z 3. sezonu.

REKLAMA