8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Wielkie kłamstewka" (Fot. HBO)

Amazon nie chciał "Opowieści podręcznej" ani "Wielkich kłamstewek". Szóstka nowych stażystów pojawi się w "Chirurgach". Sylvester Stallone wpadnie do "This Is Us". A oprócz tego "The Deuce", "Halt and Catch Fire" i nie tylko.

1. Amazon nie chciał "Opowieści podręcznej" ani "Wielkich kłamstewek". "The Wall Street Journal" pisze o tym, na jakich frontach zawodzi Amazon jako platforma tworząca seriale. Okazuje się, że zrezygnowano zarówno z "Opowieści podręcznej", jak i z "Wielkich kłamstewek", kiedy była szansa na kupno tych projektów. Serwis krytykuje David E. Kelley, scenarzysta "Wielkich kłamstewek", który pisał też "Goliatha", ale go opuścił po poróżnieniu się z Billym Bobem Thorntonem. Bezlitosny jest również Shawn Ryan ("Mad Dogs"), który narzeka na panujący w Amazonie chaos i na to, że jest to miejsce "niesprzyjające artystom".

2. Sylvester Stallone na zdjęciach z "This Is Us". Gwiazdor kina akcji pojawi się w dzisiejszym odcinku "This Is Us" w roli siebie samego. Zdjęcia znajdziecie tutaj.

This Is Us - Season 2

3. Szóstka nowych stażystów w "Chirurgach". Do serialowej ekipy dołączą w tym sezonie Jake Borelli (którego już widzieliśmy w premierze 14. sezonu), a także Rushi Kota, Jaicy Elliot, Alex Blue Davis, Jeanine Mason i Sophia Taylor Ali.

4. Teaser 2. sezonu "Shut Eye". Serial platformy Hulu wraca 6 grudnia.

5. Constantine pojawi się w "Legends of Tomorrow". Matt Ryan powróci na ekrany jako Constantine. Zobaczymy go w dwóch odcinkach 3. sezonu "Legends of Tomorrow".

6. Sarah Silverman śpiewa w zwiastunie "I Love You, America". "I Love You, America" to nowy program Hulu, w którym Sarah Silverman będzie rozmawiać ze swoimi gośćmi nie tylko o polityce. Start zaplanowany jest na 12 października, a tymczasem możecie obejrzeć śpiewany zwiastun.

7. Zapowiedź 6. odcinka "The Deuce". Odcinek nosi tytuł "Why Me?", a zobaczymy w nim m.in., jak Eileen próbuje przekonać reżysera, że może robić coś więcej, niż tylko występować w filmach porno.

8. Fragmenty odcinka "Search" - pierwszej części finału "Halt and Catch Fire". Serial AMC kończy się w najbliższy weekend, a oto zwiastun i sneak peek z 9. odcinka.

REKLAMA